Лаsnaфest on esmakordselt Lasnamäel toimuv minifestival, mis ühendab endas MTÜ Lasnaidee senised tegemised veelgi lahedamas elemendis. Programm koosneb välikinost kolmel järjestikusel suveõhtul ja meeleolukast piknikust koos Eesti kõige kõvema helisüsteemiga I-FI Soundsystem! Festival leiab aset 25-27.augustil Lasnamäe eri paigus.

LasnaPiknik on juba kolmandat aastat aset leidev suvesündmus MTÜ Lasnaidee tiimi poolt kõikidele Lasnamäe sõpradele. Sel aastal toimub piknik Lasnamäe kohalikus oaasis ehk imekaunis Pae pargis 27. augustil, algus kell 16.00.

Pikniku raames toimub ka hinnaline kirbuturg, kuhu on kõigil soovijail eelregistreerimistasu eest võimalus müüma või vahetama tulla enda kappidest üle jäänud riideid, mänguasju, raamatuid, nõusid ja palju muud.

LasnaKirbuka üheks oluliseks osaks on heategevuslikus korras riiete ja mänguasjade kogumine neile, kes neid väga vajavad. Selleks, et annetatud esemed jõuaksid õigesse kohta, teeme koostööd heategevuslike organisatsioonidega.

LasnaKino filmiprogramm on mitmekesine ja kaasaegne, valiku seas on tunnustatud Eesti filmiteosed. Filmivaatamisele eelneb avalik arutelu (kestusega 45 minutit) filmitegijate ja asjatundjate osalusel. Mugavaks filmielamuseks võta kaasa istumisalus või tool, pleed või padi vms.

LASNAKINO PROGRAMM:

LASNAKINO PROGRAMM:


Neljapäev, 25. august 20.30 «Seenelkäik» 2012, režissöör Toomas Hussar

Toimumiskoht: Kivila park, Kivila 42 maja taga


Reede, 26. august 20.30 «Ma ei tule tagasi» 2014, režissöör Ilmar Raag

Toimumiskoht: Vikerlase park, Kalevipoja 2 maja taga


Laupäev, 27. august 20.30 «Suur-Sõjamäe» 2013, režissöör Aljona Suržikova Toimumiskoht: Kumu kunstimuuseumi sisehoov, Weizenbergi 34 / Valge 1


LasnaKino rahastab Rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest ja Lasnamäe Linnaosa Valitsus. LasnaKino toimub koostöös kinostuudio Allfilm ja Diafilm ning heategevusliku organisatsiooni Helpific abil.

Lisainfo