Kadaka Konverentside sarjas “Tervise teerajad” tutvustab Wim Hofi meetodit ja selle hingamistehnikaid meetodi sertifitseeritud instruktor Madis Meister.

Hollandlane Wim Hof, keda teatakse ka kui Jäämeest, on ekstreemsportlane, kes on tuntud oma võime poolest taluda külmakraade. Tema meetod on lihtne, kuid võimas vahend toetamaks ja tugevdamaks oma füüsilist, emotsionaalset ja vaimset tervist. Meetodi seovad ühtseks tervikuks kolm alustala: hingamisharjutused, külmatreening ja meeletreening. Töötuba tutvustab kõiki neid suundasid, keskendudes peamiselt Wim Hofi meetodi praktilistele hingamistehnikatele.

“Wim Hofist ja temanimelisest meetodist on kuulnud paljud, kuid tegelikult teavad vähesed, mida see endas päriselt sisaldab,” märkis koolituste koordinaator Leelo Lehtla. Tema sõnul on töötuba Madis Meistriga suurepärane võimalus süveneda meetodi sisusse põhjalikumalt. “Tunnustatud juhendaja ja meetodi praktiseerijana oskab Madis hästi toetada nii algajaid kui edasijõudnuid.”

Töötuba juhendab Madis Meister, kes on sertifitseeritud Wim Hofi meetodi instruktor, muusik ning erinevate teraapiliste ja energiapsühholoogia tehnikate praktik. “Wim Hofi meetod oli minu jaoks puuduv lüli, mõistmaks, et minu keha on minu tempel, minu sõiduvahend ja selle eest tuleb pidevalt hoolt kanda,” tutvustab Madis ise, kuidas ta leidis tee meetodini, mille alusteadmisi nüüd teistega aktiivselt jagab.

Töötuba toimub nii Kadaka Konverentsides kohapeal kui ka veebiülekandena ja eesti keeles, kestes orienteeruvalt 2 tundi. Pääsmeid hinnaga 25 € saab lunastada Fientast.