Uuskasutuskeskus sulges detsembri keskpaigas Paide kaupluse uksed, et viia läbi uuenduskuur. Veel enne eelmise aasta lõppu sai Paides asuv Uuskasutuskeskus värske sisustuse ning ühtlasi pandi järvamaalaste jaoks valmis täiesti uus kaubavalik. Uuenenud kauplus avatakse 2. jaanuaril kell 10.

Kahe nädala jooksul uuendati kogu keskuse interjöör Paides vastavalt Uuskasutuskeskuse uuemate kaupluste kontseptsioonile. Paide kauplus tähistas detsembri alguses kuuendat sünnipäeva ning on üks vanematest Uuskasutuskeskustest.

„Remonttööde käigus vahetasime peaaegu kogu senise sisustuse uue vastu, tänu millele on Paide Uuskasutuskeskuse üldmulje nüüd helgem ja valgem,“ kommenteeris Uuskasutuskeskuse jaekaubandusjuht Mari Värton.

Sisustuses on kasutatud palju naturaalset puitu ja taaskasutusmaterjale. Näiteks on proovikabiinide kardinad ning teenindajate põlled valmistatud oma aja ära elanud teksapükstest. Siltidena on saalis kasutusel vinüülplaadid, mille valik on kõikides Uuskasutuskeskustes päris suur.

Kaubavalik jääb pärast uuendustöid samaks nagu varem ning jätkuvalt leiab Paide Uuskasutuskeskusest kõike tarvilikku terve pere jaoks, alustades riiete ja jalatsitega ning lõpetades mööbli, tehnika ja kodukaupadega. Kaupluse taasavamine on ajastatud kuu algusse, mil Uuskasutuskeskuse külastajaid kostitatakse täiesti uue kaubavalikuga.

„Selleks, et oleks Järvamaa inimestele pakkuda piisavalt teise ringi kaupa, toome Paide kauplusse annetusi juurde ka Tallinnast,“ märkis Värton.

Annetused on oodatud aasta ringi ja need saab tuua Uuskasutuskeskuse kauplustesse lahtiolekuaegadel, suurematele esemetele nagu mööbel ja kogukam tehnika saab Tartus, Tallinnas, Paides ja Pärnus kutsuda tasuta järele Uuskasutuskeskuse kaubiku.

„Aastavahetusel on paljud inimesed võtnud ette kodu korrastamise, et vabaneda mittevajalikest asjadest. Paneme südamele, et üleliigseks muutunud heas korras asju ei visataks ära, sest kellelgi võib neist veel kasu olla. Suunates korralikud asjad uuesti ringlusse, teeme heateo nii kaaskodanikele kui ka keskkonnale,“ lisas Mari Värton.

Uuenenud kauplusega tutvuma tulles palub Uuskasutuskeskus kanda näomaski ja hoida vahet, et hoolitseda üksteise tervise eest.