Uuskasutuskeskus koostöös Sadoliniga korraldab heategevusliku toolide värvimise talgupäeva sisustusmessil Interjöör.

ToolJuba teist aastat osaleb kaupade ringlust edendav sotsiaalne ettevõte Uuskasutuskeskus sisustusmessil Interjöör. Kui eelmisel aastal tutvustas Uuskasutuskeskus alternatiivset kodusisustamise võimalust kasutatud mööbliga, siis sel aastal on kõigil messist osavõtjatel võimalik koos Uuskasutuskeskusega aktiivselt käsi värviseks saada. Varutud on 20 tooli, mille värvimist ja rõõmsaks disainimist toetab Sadolin oma värvide ja pintslitega. Toolid jäävad EN messipaviljoni kuni Interjöör 2011 lõpuni ja seejärel toimetatakse need Tallinna Perekeskuse lapsi rõõmustama.

Toolide disainimine ja värvimine toimub 6. mail, kell 14.00-18.00. Kohapeal  juhendab stuudio Jeeruum, kes disainib ruumi ja mööblit.

Aktsioonist osavõtmiseks registreeri end eelnevalt, saates oma nime ja kontaktandmed katriin@uuskasutus.ee ja riietu värvipäeval sobivalt. Osalejate arv on piiratud!

Toolid annetasid Uuskasutuskeskusele head Eesti inimesed. Oodatud on ka oma tooli, värvimise ja selle Perekeskusele annetamissooviga messikülastajad. Palun märgi see oma registreerimispalve juurde.

Tallinna Perekeskus on Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuameti hallatav linna asutus, mis nõustab lapsi ja lastega peresid ning ostuab neile toetavaid sotsiaalteenuseid. Perekeskuse koosseisu kuuluvad nõustamisteenistus, pereteenistus, tugiisikuteenistus, nõustamine interneti ja telefoni teel ning päevakeskus.

Uuskasutuskeskus on MTÜ, mille eesmärgiks on tegutseda puhtama ja keskkonnasäästliku Eesti nimel. Uuskasutuskeskus toimib nii, et inimesed annetavad oma üleliigsed kuid puhtad ja korralikud asjad Uuskasutuskeskusele, kes leiab asjadele uue õnneliku omaniku.

80% Uuskasutuskeskusele annetatud asjadest läheb heategevuseks. Peamisteks heategevuspartneriteks on SA Dharma, Eesti Lasterikaste Perede Liit, SOS-Lasteküla ja Noortekodu, Sotsiaalhoolekandeasutused ja paljud teised. 20% annetatud kaubast leiab uue omaniku Uuskasutuskeskuse kauplustes. Saadud tuluga korraldatakse koolilastele keskkonnateadliku tarbimise koolitusi. Uuskasutuskeskuse kauplused asuvad Tallinnas, Tatari tn 64 ja Telliskivi tn. 61

Sisustusmess INTERJÖÖR on traditsiooniline sisustussündmus Eesti Näituste messikeskuses, mille eesmärk on pakkuda võimalikult palju informatsiooni uute ja olemasolevate suundade kohta mööbli-, sisekujunduse- ja disainimaailmas, ideid ning inspiratsiooni kodu, suvila ja kontori sisustamiseks, kaunistamiseks või renoveerimiseks ning kõike muud huvitavat interjööri valdkonnast.