MTÜ Erivajadustega Inimeste Toetusühing Tugiliisu ning Töökoht OÜ esindajad  sõlmisid koostöökokkuleppe, mis hõlmab vaimupuudega inimeste kunstitööde eksponeerimist Töökoht OÜ avaras koostöötamiskontoris. Värviküllased tööd pakuvad inspiratsiooni Töökoht OÜ klientidele. Taieseid on võimalik soetada neid loonud kunstnike tegevuste toetamiseks rahaliste annetuste eest. Näitus-müük on dünaamiline ja täieneb jooksvalt uute töödega.

"Otsisime võimalusi, kuidas omalt poolt kaasa aidata puuetega inimeste tööhõive parandamisele," räägib Töökoha perenaine Sandra Lutterus. "Tahame juhtida avalikkuse tähelepanu vaimupuudega inimeste individuaalsele võimekusele. Kõige lihtsam on soetada stampjoonistused interjööri kujundamiseks. Meie läheme teist teed. Saame oma seintele originaalmaalid, mis on isikupärased, põnevad ja inspireerivad ning samal ajal tehes head."

Koostöö avaüritus toimub 22. aprillil osaühing Töökoht ruumides Niine 11, Tallinnas. Esimesed teosed valmivad OÜ Töökoht kontoriruumides kohapeal. Tööpäev algab kell 15.00 sissejuhatusega Töökoht OÜ funktsioonidest, räägitakse koostöötamise põhimõtetest ja eesmärkidest. Seejärel juhatab kunstiline juhendaja Katrin Rätte sisse maalitunni. Maalitakse töö ja töökohaga seonduvat EIT Tugiliisu kunstnike silme läbi.  Koos kuulatakse muusikat ja nauditakse suupisteid. Teretulnud on avaliku meedia esindajad.

Töökoht OÜ on 2013. aastal Kalamajas Niine tänaval avatud koostöötamise (coworking) põhimõttel loodud ühine kontor. Töökohas on 37 töökohta avatud kontoris, kaks koosolekuruumi, printimis-, skaneerimis- ja paljundamisvõimalused. Töökoht pakub lisaks virtuaalkontori teenuseid.