Kuni 15. jaanuarini 2010 on võimalik esitada projektitaotlusi Vabaühenduste Fondi kuuenda (ja ühtlasi viimasesse) taotlusvooru. Neid, kellel on plaanis projektikonkursil osaleda, ootame Vabaühenduste Fondi infotunnile.

Infotunnil keskendume Vabaühenduste Fondi taotlemise olulistele tingimustele, toome edukate projektide näiteid, vastame osalejate küsimustele. Üritusel jagatav informatsioon on täpsustavat laadi ja see on mõeldud eeskätt nendele, kellel on olemas projektiidee ja taotluse esialgne visand.

Infotund toimub kolmapäeval, 6. jaanuaril 2010 algusega kell 14.00 Õpetajate Majas (Raekoja plats 14, Tallinn). Üritus kestab orienteeruvalt 2 tundi. Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, mida korraldab Kadri Lohe, Vabaühenduste Fondi assistent, tel: 6313791, e-post: kadril@oef.org.ee.

Kuuenda taotlusvooru projektide esitamise tähtaeg on 15. jaanuaril 2010 ning otsused avalikustatakse aprillikuus. Voorus saavad osaleda projektid kestusega kuni 9 kuud, millele soovitakse toetust 20 000 – 100 000 krooni.

Vabaühenduste Fond on rahastatud Islandi, Liechtensteini ja Norra poolt EMP finantsmehhanismi ning Norra finantsmehhanismi vahendusel.

Lisainfo: www.oef.org.ee/norra