Kas sind vaevab pidevalt šokolaadi isu? Äkki armastad sa hoopis kartulikrõpse? See võib olla keha viis märku anda, et peaks varuma mineraale ja vitamiine, ütlevad Joanna Hall ja Nadine Masseron Briti Loodusravi Ühingust. Järgnevalt pakuvad nad tervislikke alternatiive šokolaadile, burgeritele ja teistele "pahalastele".

Sa tahaksid burgerit, krõpse ja valmistoitu.  
See on märk, et su keha vajab soola. Kui teed pidevalt rasket tööd (treenid, töötad päev läbi õhukonditsioneeriga toas, stressad), siis kaotab su keha soola. Kiirtoit on kõige kergem viis soola saada, kuid tarbides rohkem kui vajad, kitsendad oma veresooni ja tõstad seega vererõhku, lisaks kogud ka asjatult kaloreid. Söö parem sushit, mis on täis soodiumirikast merevetikat ja kala. Sobib ka kodumaine variant - kiluleib.

Sa tahaksid friikartuleid ja leiba
See on märk, et su keha vajab proteiine. Kiire ainevahetus põletab toitu kiiremini, see tekitab isu proteiinide järele. Täiskõhutunne ei kesta kaua, kui kustutad seda rämpstoiduga. Proteiine seedib keha aeglasemalt, nii et oled rahuolev pikemat aega
Söö liha, kala, kana või mune – ühte neist igal toidukorral (et see moodustaks 50% portsionist).

Sa tahaksid šokolaadi
See on märk, et su keha vajab magneesiumi. Magneesium aitab keha ainevahetussüsteemil anda sulle energiat. Kui oleme väsinud, on šokolaad ahvatlev, kuna sisaldab magneesiumi, kuid suhkur muudab su lihtsalt loiuks. Väldi seda.
Söö pähkleid, seemneid ja täisteratooteid (täisteraleiba, -saia ja -putru).

Sa tahaksid kofeiini
See on märk, et su keha vajab rauda. Naised kaotavad „päevade“ ajal suurel hulgal rauda. Kui seda kiirelt ei asenda, tunned end väsinuna, kuna raud aitab kehal hapnikku laiali jaotada. Sul võivad käia neelud kohvi järele,  kuid kui kofeiini mõju kaob, tunned end taas rampväsinult. Nii et söö tooreid juurvilju nagu näiteks brokoli või kuivatatud puuvilju - aprikoose ja viigimarju. Soovid midagi magusamat, proovi lagritsat.