Oled oodatud  „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ praktilisele roheettevõtluse töötuppa Tallinnas 5.märtsil.

Tegemist on selle aasta viimase  töötoaga.  Sel korral oleme Tallinnas, EBSis. Töötoas  jagavad oma teadmisi  ja praktilist nõu rohelisest ettevõtlusest Tallinna Kaubamaja Grupi jätkusuutlikkuse koordinaator Erika Pihl ja keskkonnabioloog Helen Orav. Külalislektoriteks on psühholoog Grete Arro ja ökoloog ning hariduse edendaja Mihkel Kangur.

Roheettevōtjana on külas Eva Truuverk- Rohetiigri eestvedaja ja Teeme ära kaua aegne juht ning EENA aasta naine. Kui sind huvitab kuidas oma ettevõte muuta jätkusuutlikumaks siis ole kohal ja registreeru kohe!

Miks osaleda? 

Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest – kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud meie rohementorid.
Võimalus liituda kohapeal edutiimiga, kus naised toetavad üksteist valitud eesmärgi elluviimisel. Abiks on programmi äri- ja rohementorid. 
Keda ootame osalema?

Seminarile ootame osalema nii alustavaid kui ka juba tegutsevaid naisettevõtjaid, kel on oma ettevõte, oma äriideest alles unistajaid ja ettevõtluses tegutsevaid naisi, kes soovivad muuta oma teenused või tooted roheliseks.

Tule kindlasti osalema, kui tunned, et soovid vähendada oma ettevõtte, kus töötad, jalajälge keskkonnale.
Vaata ja jaga ka meie sündmust sotsiaalmeedias. 


Vaata järgi - Jaanus Purga 17. veebruaril toimunud veebiseminar.

Kui sul on jäänud mõni veebiseminar vaatamata siis saad neid kõiki järele vaadata meie kodulehel!