500 kleiti on heategevuslik kodanikualgatusega oksjon, mille eesmärk on lihtne - koguda riiete taaskasutusega raha Eesti naiste ja laste heaolu nimel tegutsevatele organisatsioonidele. Aastal 2020 kogume raha Vähiliidule uue 3D mammograafi ostmiseks.

500 Kleiti ettevõtmise eesmärk oli koguda kokku 500 kaunist pidulikku kleiti kaunitelt, tugevatelt ja toredatelt Eesti naistelt, need seejärel oksjoni korras maha müüa ning kogu kleitide müügist saadud tulu annetada Vähiliidule 3D mammograafi ostuks.

Kleitide heategevuslik oksjon toimub 500 kleidi Facebooki lehel ajavahemikus 30. november kuni 6. detsember 2020. Ostetud kleidid toimetatakse kätte nii kiiresti kui võimalik enne jõulupühi. Täpsemalt lepitakse kokku iga kleidi ostjaga eraldi.

Oksjon on nüüd ametlikult avatud. Andke siis endast parim ja osalege südamest!  Oksjon lõpeb 6. detsembril 2020 kell 23.59.

Teie pakkumised on oodatud kommentaaridesse iga kleidi pildi alla.  Kui leiate enda annetatud kleidi kirjelduses mõne apsaka, andke andeks ja andke julgelt teada - tegime, mis suutsime mõõtmiste ja kirjeldustega, aga apsakaid juhtub, kui sa pole kleidiproff, seega andke julgelt teada ja meie parandame. Aitäh!

Samuti olete kõik oodatud end oma kleitidega tagima ja oma kleite jagama, et ikka kindlasti leiaks kõigile 648 kleidile uue omaniku.
Ja nüüd - kleite valima ja pakkumisi tegema!

Kleitide eest maksmine toimub Vähiliidu annetuskontole ja kogu müügist saadav tulu läheb 3D mammograafi ostmiseks.