Loodusliku astelpajukosmeetika kaubamärk Bio2You avas oma esimese frantsiisikaupluse Tallinnas uuenenud Ülemiste keskuses.

  • Tarbimine ja tervis
  • 10. november 2014
  • https://pixabay.com/photos/paint-makeup-girl-cosmetics-2985569/

Bio2You pakub looduslikku kosmeetikat, mille valikusse kuuluvad kaasaegsed astelpaju sisaldavad nahahooldustooted. Esimene Bio2You kauplus Eestis on nüüdsest avatud ka Tallinnas Ülemiste keskuses. Bio2You on esindatud 15 riigis enam kui 600 müügikohas, sealhulgas Suurbritannias, Rootsis, Soomes, Saksamaal, Malaisias, jne.

Rita Strazinska, Bio2You looja, märgib: „Bio2You on olnud Eesti e-kaubanduses tegev juba üle aasta ning saanud tõeliselt sooja vastuvõtu osaliseks. Klientidel on olnud suur huvi meie füüsilise kaupluse vastu, kus oleks võimalik saada professionaalseid nahahooldusnõuandeid ja tooteid ise kohapeal proovida. Bio2You missioon on toota kvaliteetset looduslikku kosmeetikat, kasutades seejuures kaasaegseid teaduslikult tõestatud aktiivtoimeaineid. Kõik Bio2You tooted on naturaalsed, ei sisalda alkoholi, parabeene, SLSi ega loomse päritoluga koostisaineid. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada astelpajukosmeetikat koos astelpajuõli sisaldavate toidulisandite või astelpajumahlaga.”

Bio2You kauplus Ülemiste keskuses

Dermatoloog Kristina Azaryan, M.D. kinnitab, et Bio2You naturaalse astelpajukosmeetika komponendid on põhjalikult läbimõeldud ja tasakaalustatud ning hoolitsevad tõhusalt kaasaegsest keskkonnast jm stressifaktoritest mõjutatud naha eest.

Bio2You esindaja Kaia Vanari hinnangul „On rõõm tõdeda, et tarbijad on muutumas üha teadlikumaks tervislikust eluviisist ja looduslikust kosmeetikast. Bio2You naturaalsed ilu- ja tervisetooted pakuvad suurepärast alternatiivi juba turul olevatele loodussõbralikele kosmeetikumidele. Tänu hoolikalt väljatöötatud koostisele on antioksüdantide ja vitamiiniderohke astelpajukosmeetika õrn nii beebide ja väikelaste nahale kui ka tõhus küpse naha taastamisel ning enneaegse vananemise pidurdamisel. Kuni aasta lõpuni ootavad kõiki Bio2You Ülemiste keskuse esinduse külastajaid ka hinnaüllatused“.

Bio2You tooted põhinevad astelpaju imepärasel toimel – astelpaju on kuulunud sajandeid iidse meditsiini juurde nii Aasias, Põhja-Euroopas kui ka Skandinaavias. Astelpaju on tugev antioksüdant ja energiaallikas.

Uurijad on tõestanud astelpaju imelisi tervendavaid omadusi – astelpaju kiirendab naharakkude uuenemist, tugevdab organismi vastupanuvõimet, annab energiat ja pidurdab enneaegset vananemist. Iga astelpajumari sisaldab 190 bioaktiivset ainet: mitmeid antioksüdante, oomega 3-6-7-9, 18 aminohapet, 14 vitamiini, provitamiine, mikroelemente ning paljusid teisi tervisele kasulikke organismi tasakaalu taastavaid aineid.

Bio2You astelpajul põhinevate toodete mitmekülgsest valikust leiate näohooldustooteid, efektiivseid 4D vananemisvastaseid nahka taastavaid tooteid, kehahoolduse ja SPA vahendeid, juuksehooldustooteid, parabeenivaba dekoratiivkosmeetikat ning elustiilitooteid nagu tervislik astelpajumahl, astelpajuõlikapslid, teed ning öko-sojavahaküünlad, rätikud, kingitused jpm.