Keskkonnaportaal Bioneer on korraldamas meediakoolitust keskkonnaorganisatsioonidele, keskkonnaühendustele ja valdkonna ettevõtetele.

Kahepäevasel meediakoolitusel saab osaleda kas Tallinnas MTÜ Mondo ruumides (Telliskivi 60a, B-hoone) 10.-11. oktoobril või Tartus loodusmajas (Lille 10) 17.-18. oktoobril.

Koolitajad

 

Koolituse esimesel päeval õpetab Vallo Nuust osalejatele loovkirjutamist. Koolituspäeva osaks on ka praktilised harjutused. Loovkirjutamine aitab oma tegevusi huvitavalt kajastada.

 

Teisel päeval räägib kommunikatsiooniuuringute teadur Maie Kiisel, mida on ühendustel ja organisatsioonidel õppida värskest keskkonnameedia uuringust. Saame teada, mis huvitab keskkonnameedia tarbijat ja kuidas potentsiaalse lugejani jõuda. Toimub arutelu, kuidas uuringu tulemusi arvestades on mõistlikum ennast turundada.

 

Bioneeri toimetaja Katrin Jõgisaar meediaga suhtlemise praktilistest külgedest (kuhu kaastöid saata, kuidas eristuda, kuidas vältida rohepesu, kuidas olla kaastööga nähtav otsingumootorites ja sotsiaalmeedias, kuidas Bioneer saab kasulik olla jne).

Registreerumine

 

Kui Teile pakub huvi koolitusel osalemine, siis palun täitke registreerimisankeet: bioneer.ee/tegutse/meediakoolitus2015.

 

Soovitame koolitusele saata just selle inimese, kes tegeleb kirjutamisega!

 

Koolitusele pääsevad need organisatsioonid, kes kiiremini reageerivad, kuna kohtade arv on piiratud.

Koolituse maksumus

 

Soovime rõhutada, et koolitused on osalejatele TASUTA tingimusel, et pärast koolitust kirjutatakse Bioneerile vähemalt neli kaastööd (ajavahemik oktoober kuni detsember 2015).

Bioneeri meeskond annab kaastöödele tagasisidet, läbi mille toimub aktiivne õppimine. Teie organisatsioon saab lisaks oskustele ka meediakajastust. Loovkirjutamise teooriast on abi vaid siis, kui teadmisi rakendatakse kirjutades.

Kui kaastöid ei kirjutata mingil põhjusel, siis on koolitus tasuline (umbes 35, hind sõltub täpsest osalejate arvust).

Koolitusega seotud transpordi-, ööbimis- ja toitlustamiskulusid me kahjuks ei saa hüvitada.

Küsk, Kysk

MTÜ Ökomeedia projekti „Bioneeri koostööpartnerite meediakoolitused“ rahastas KÜSK summas 3 701,72 eurot.

Lisainfo: Kaide-Liis Suurväli (58802654, kaide-liis@bioneer.ee)