Confido Terviselahendusega kindlustatud kliendid saavad alates 22. aprillist soetada Südameapteekidest retseptiravimeid automaatse hüvitamisega.

Confido Terviselahendus on tööandja tervisekindlustus, mis täiendab riiklikku ravikindlustust, võimaldades ettevõtte töötajatel saada kiiremini eriarsti vastuvõtule või kasutada tasulisi raviteenuseid. Uue teenusena lisandus 22. aprillist retseptiravimite automaatne hüvitamine, kui kindlustustatu soetab retseptiravimi Südameapteegist.

„Uus teenus võimaldab automaatselt hüvitada kindlustatule arsti väljakirjutatud retseptiravimid, mis on kantud Euroopa ravimiregistrisse. Confido Terviselahendus katab retseptiravimi maksumuse, mida Tervisekassa ei hüvita, nii et kindlustatu peab tasuma kohapeal vaid kindlustuspaketile vastava omaosaluse ning hiljem kahjuavaldust esitama ei pea,“ selgitas Confido Terviselahenduse tootejuht Liis Ader.

Südameapteegi müügijuht Merilin Israel ütles, et uus lahendus on järgmine samm nende pikaajalises plaanis aidata klientide raviteekonda lühendada ning võimalikult mugavaks muuta. Ravimi hüvitamiseks ei pea klient lisategevusi tegema ning kõik toimub apteegis kohapeal.

„Oluline on, et teenuse kasutaja teaks, kas ja mis mahus kuuluvad retseptiravimid tema kindlustuspaketti ning apteegis tuleks ravimeid soetades mainida, et ravimit soovitakse osta Confido Terviselahenduse kindlustuskaitse alusel. Ennetustegevuste olulisust silmas pidades on hea meel tõdeda, et hüvitise alla ei kuulu mitte ainult retseptiravimid, vaid ka Südameapteegis teostatavad vaktsineerimised ning arsti kaugkonsultatsiooni teenus Südameapteegi Tervisekabinettides,“ kirjeldas protsessi Israel.

Retseptiravimite kindlustuskaitse alusel hüvitatakse retseptiravimi kulud vaid siis, kui retseptiravimite kindlustuskaitse sisaldub kindlustatu kindlustuspaketis. Retseptiravimite kindlustuskaitse olemasolu, kulude katmise ülempiir ja omaosalus sõltuvad kindlustuslepingust ning on välja toodud kindlustustingimustes.

Tutvu tingimustega Confido kodulehel.