Eesti Punane Rist on Rimi klientide annetuste abiga kogunud ja edastanud kahe aasta jooksul heategevuseks ligi 35 000 eurot.

Rimi kauplustes üles seatud heategevuslike korjanduste raames on toetust kogutud puudustkannatavate perede laste toidupakkideks, koolitarveteks ja jõulupakkideks, ühtlasi Haiti maavärina ohvrite ning Venemaa metsapõlengu ohvrite abiks.

Viimase korjanduse tulemusel, mis oli suunatud puudustkannatavate laste koolitarvete toetuseks, kogunes ühtekokku 6363,69 eurot ning abi sai 428 last üle Eesti.

Rimi Eesti Food tegevjuhi Anders Lorentzsoni sõnul on Rimi klientide osalus erinevates heategevusprojektides viimasel kahel aastal olnud tänuväärselt suur. “Heaks näiteks on hiljutine Toidupanga kampaania, mille raames koguti vähekindlustatud ja lasterikaste perede jaoks enam kui 12 000 ühikut toiduannetusi,” lausus Lorentzson. Rimi annetas Toidupanga projekti tarbeks omalt poolt veel lisaks 1500 ühikut tooteid, mille hulgas olid valdavalt kuivained ja konservid. “Soovin siiralt kogu ettevõtte nimel meie osavõtlikke kliente tänada,” lisas Lorentzson.

Koostöös Punase Ristiga toimub järgmine Rimi kaupluste korjandus puudustkannatavate perede laste jõulupakkide toetuseks. Omalt poolt lisab Rimi laste jõulupakkidesse maiustusi. Järgmine Toidupanga ettevõtmine kordub Rimi kauplustes detsembris.