Elektriautode lühirendifirma ELMO Rent muudab teenuse hinnaarvestuse alates 16. märtsist minutipõhiseks. Muudatus võimaldab pakkuda klientidele soodsamat keskkonnasõbralike sõidukite lühirenti Eestis ja varasemast täpsemat ajaarvestust sõidukite kasutamise eest.

 „Viimase aastaga oleme jõudnud oma autopargi kasvatamisega selleni, et on õige hetk üle minna globaalsele hinnastusmudelile ehk minutipõhisele hinnale,“ selgitas ELMO Rent tegevjuht Enn Laansoo, Jr. Minutipõhise hinnaarvestuse puhul tasub ELMO Rent klient sõiduki kasutamise eest täpselt nii palju, kui ta seda reaalselt kasutas. „Enam ei pea meie kliendid pead murdma selle üle, kuidas mitte tühja maksta ja rendiautos aega sisustada olukorras, kus vajalikud sõidud tehtud, kuid uus pooltund hakkas just käima. Usun, et see on oluline argument nii mõnelegi kliendile,“ märkis Laansoo, Jr.

Uue hinnakirja alusel maksab sõiduki lühirendi minut alates 0,08 eurost, millele lisandub iga läbitud kilomeetri eest 0,15 eurot. „See on jätkuvalt Eesti soodsaim lühirendiauto kilometraažitasu ja mida rohkem sõidad, seda soodsamaks läheb ka renditasu,“ selgitas Laansoo, Jr. Sõidukite rendi tunnihind algab 4,8 eurost, päevatasu 24 ja kuuhind alates 99 eurost.

„Keskkonnasäästu ja mugavuse kõrval on hind klientide jaoks üks olulisemaid argumente. Oleme ELMO Rent valikus olevad autode mudelid jaganud kolme hinnagruppi, et kliendil oleks võimalik valida sõidukit nii hinna kui auto mudeli järgi.“

Uue hinnaarvestuse rakendamisega ja hiljutiste muudatustega ettevõtte autopargis ühtlustub kogu ELMO Rent hinnakiri, mis hakkab kehtima 16. märtsist.

„Liikluses on oma aja planeerimine üpris tänamatu tegevus. Sinust sõltumata võib punktist A jõudmine punkti B võtta ühel päeval 23 minutit, teisel aga 42. Aeg ja raha on aga ilmselt meie kõigi jaoks olulised ressursid. Seega toob minutipõhine hinaaarvestus sõidukite lühirenti kaasa märkimisväärse muudatuse, ikka meie klientide kasuks,“ ütles Laansoo, Jr.

ELMO Rent autopargis on üle 50 keskkonnasõbraliku sõiduki ja tänu elektriautode toetusele suureneb see lähikuudel veelgi. 2020. aasta eesmärk on kasvatada elektriseeritud autopark vähemalt 120 autoni.

ELMO Rent on maailma üks esimesi elektriautode lühirendiettevõtteid, mis pakub klientidele keskkonnasõbralikke sõiduvõimalusi. Iga kuu säästetakse ELMO Rent sõidukite abil linnaruumis CO2’te keskmiselt 7000kg. 2019. aastast on ELMO Rent tunnustatud vastutustundliku ettevõtluse märgisega ja tituleeriti Tallinna Linna poolt keskkonnasäästliku transpordi edendajaks.