Osale koos teiste Eesti ettevõtetega riiklikult tunnustatud vastustundliku ettevõtluse hindamises. Vaata edasi, kui Sinu ettevõte hoolib ümbritsevast, ning soovib panustada ühiskonda rohkemaga, kui seadus seda nõuab.

Kuidas kandideerida?

Valmistu lühitestiga

TASUTA test on lühike sissejuhatus Indeksisse. Hinda ettevõtte valmidust täisankeedi täitmiseks. Tulemus on automaatselt genereeruv.

Lühitest

Lühitesti tulemus genereerub süsteemis automaatselt. Eduka tulemuse korral on võimalus saada Indeksi kandidaadi märgis. Saate näha, kas esmane tulemus on piisav täisankeedi täitmise alustamiseks.

Lühitesti täitmine on tasuta! Test on korduvtäidetav iga 7 päeva tagant. Abivahend Indeksis osalemise ettevalmistusel sisaldab valikut täisankeedi küsimusi, mis on üldisemad.

Ettevõtte osalemine taotlemises hõlmab ankeedi täitmist, mis seob erinevaid valdkondi töökultuurist kuni keskkonnateadlikkuseni. Pärast küsimustiku täitmist hindavad ankeeti vähemalt kaks eksperti. Täisküsimustikus saab ettevõte oma tegevust rohkem selgitada. Eduka tulemuse korral võimalus saada kuld-, hõbe-, või pronkstaseme kvaliteedimärgis. Hindamise järgselt väljastatakse ülevaatlik tulemusraport. Kvaliteedimärgise saajad avalikustatakse ka Indeksi platvormi leheküljel. Kuulu Eesti väärikamate ja hoolivamate ettevõtete hulka!

Vastutustundliku indeksi hindamine maksab ettevõttele 399.00 €. Hinnale lisandub käibemaks. Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liikmetele on konkursil osalemine tasuta!

Hindamine

Ankeeti hindab vähemalt 2 hindajat. Vajadusel küsitakse Teilt hindamise käigus ankeedis esitatu kohta lisainfot. Hindamise periood kestab kuni aprilli lõpuni

09.01. - 17.03. 2017 on avatud Indeksi põhiankeedi täitmine.

Gala

Maikuus toimub gala, mil avalikustatakse kvaliteedimärgiste laureaadid.