FlixBus laiendab sihipäraselt oma rohevõrgustikku Balti riikides, pakkudes mugavaid reisivõimalusi nüüd juba enam kui 380 bussipeatusest Eestis.
 

Ettevõtte särav roheline kaubamärk viitab ka teekonnale rohelisema keskkonna ja süsinikuneutraalsuse poole. Flix katsetab pidevalt erinevaid lahendusi, et kiirendada teekonda dekarboniseerimiseni. Näiteks testis ettevõte transpordil päikesepaneele ja tõi turule esimesed biogaasil sõitvad FlixBus’id. Ettevõte tegeleb projekti HyFleet kaudu ka vesinikkütuse kasutamise lahenduse väljatöötamisega. Peale selle teeb Flix koostööd Daimleriga, mille eesmärk on kokku panna elektriline kaugliini buss, mis seejärel rohelisse autoparki tuua.
 
Hiljuti liitus ettevõte teaduspõhise sihtmärgi (Science-Based Target) algatusega, mis annab ettevõtetele täpsed juhised oma heitkoguste vähendamiseks kooskõlas Pariisi kokkuleppe eesmärkidega. Selle raames seadis Flix endale konkreetsed eesmärgid heitkoguste vähendamiseks aastaks 2032, mis on esimene verstapost teel täieliku dekarboniseerimise poole. Peagi avaldab Flix ka oma esimese ESG aruande 2022. aasta kohta, mis on kooskõlas ülemaailmse standardiga Global Reporting Initiative (GRI), ja mis aitab ettevõttel uurida ja mõõta oma jätkusuutlikkusele orienteeritud eesmärke.

Tallinn on kujunenud oluliseks keskuseks Balti riikides ning saanud üheks peamiseks FlixBusi sõlmpunktiks, kus ristuvad mitmed liinid, võimaldades reisijatele lihtsat ja mugavat reisimist ning ümberistumist teistele rahvusvahelistele suundadele. Eelmise aasta augustis 2022 avas ettevõte just siin piirkonna esimese Flix Shopi, mis asub Tallinna bussijaama kõrval, kus reisijad saavad kohapeal infot, abi ja pileteid osta.

Tallinnast saab FlixBus’iga otse reisida 24 rahvusvahelisse sihtkohta Euroopas. Otse on võimalik jõuda sellistesse Euroopa linnadesse nagu Vilnius, Varssavi, Berliin või Praha ning lihtsa ümberistumisega ka kaugematesse sihtkohtadesse nagu Hamburg, Viin või Budapest.