Alates kolmapäevast, 11. jaanuarist saab botaanikaaias näha näitust, mis avab meie silmale märkamatu maailma.

Fotonäitusel „Esmapilgul märkamatu maailm“ saab vaadata makro- ja lähivõtteid. Tegu on Viljandi Fotoringi liikmete loominguga – fotod on tehtud Eesti loodusest, ülesvõtteid on tehtud ka ülikooli botaanikaaias. Näitusel näeb inimene seda, mis igapäevaselt silma ei torka.

„Fotoringis soovime arendada oma liikmete fotograafia-alaseid oskusi ja teadmisi läbi praktilise tegutsemise ning luua väljundit liikmete tööde eksponeerimiseks,“ sõnas näituse kuraator Meelis Heli. „Näitusel osalejad on enamus meie fotoringi liikmed olnud juba mitmeid aastaid. Näituse pealkiri on inspireeritud eelmisest sama pealkirjaga näitusest kuus aastat tagasi – paljud esitletud autorid on võrreldes eelmisega vahetunud.“

Näitusel esitlevad oma töid Eeva Vitsut, Jane Vettik, Riina Ani, Kati Kukk, Kadri Härm, Külli Järvis, Tiina Rannaäär, Inga Teder, Ingrid Tiitre, Martin Nagel ja Meelis Heli.

Fotonäitus „Esmapilgul märkamatu maailm“ on avatud 11. jaanuarist kuni 11. veebruarini. Näitust saab külastada botaanikaaia piletiga.