Tartu- ja Jõgevamaa loodus-ja teaduskeskused ühinevad suureks suviseks külastusmänguks

Täna antakse Tartu loodusmajas avalöök läbi suve kestvale H2O külastusmängule, kuhu on kaasatud 12 Tartu- ja Jõgevamaa loodus- ja teaduskeskust. Mäng kestab 30. septembrini ning mängu lõpus läheb loosimisele üle 30 auhinna.

H2O külastusmäng pakub meelelahutuslikku ja harivat koosolemist. Mängu teema - vesi - on valitud merekultuuri aastale mõeldes. “Kas Kuul on meresid? Kes on vesineitsik? Miks kopral vesi kõrva ei lähe? Neile ja paljudele teistele küsimustele leiad vastused mängides,” kinnitab külastusmängu patroon Mart Noorma. “On ju tore, kui lõbusalt veedetud aeg toob ka uusi teadmisi. Igast keskusest nopib külastaja uue infokillu vee kohta, saades lõpuks tervikpildi veeringest.”


Külastusmängus osalevad: Tartu loodusmaja, Jääaja Keskus, Vapramäe Loodusmaja, Tartu Tähetorn, RMK Elistvere loomapark, Järvemuuseum, Alatskivi Looduskeskus, Teaduskeskus AHHAA, Tartu Ülikooli Loodusmuuseum, Tartu Ülikooli botaanikaaed, Luua Metsanduskooli puukool-arboreetum ja püsinäitus „Peipsi järve elu tuba".

Kokku 2000 euro väärtuses auhindu on välja pannud Sajutu seikluspark Valmieras, Tartu Terminal, Kalevipoja Koda, teater Vanemuine, Vudila mängumaa, A Le Coq, Lõunakeskus,  mängus osalevad külastuskeskused ja mitmed teised.

Lisainfo mängu kohta: www.jaaaeg.ee/kulastusmang ja Facebookis - H2O külastusmäng