Ühendus Humana Estonia viib koostöös Rakvere Kodukäsitöö Keskusega läbi keskkonna ja säästva arengu projekti "Pluus on minu pakend ehk kuidas rõivaste eluea pikendamine säästab keskkonda".

Projekti raames pakume inimestele võimalust anda ära oma vanad seisma jäänud rõivad. Samuti toimub kogupereüritus keskkonnateemalises töötoas, kus on ühendatud loeng-arutelu ja praktiline tegevus ning saab tutvuda näitusega “Särk ja seletus”. Räägime keskkonnasäästlikest tarbimisharjumustest ning värskendame üheskoos T-särke.

Projekti “Pluus on minu pakend” üritus leiab aset 10.aprillil Rakvere Põhjakeskuse Kodukäsitöö Seltsis kell 13.00-15.00.

Riideid võetakse vastu 5-10.aprill kell 13.00 – 15.00, ürituse päeval ürituse lõpuni, samuti Rakvere Põhjakeskuse Kodukäsitöö Seltsis.

Projekti toetab Vabaühenduste fond, mis on rahastatud Islandi, Liechtensteini ja Norra poolt EMP finantsmehhanismi ning Norra finantsmehhanismi vahendusel. Toetust koordineerib Avatud Eesti Fond.Loe lisaks riiete, lõngade ja kangaste kohta

Erinevad kangad ja materjalid

Hooldamine

Mõju keskkonnale, ühiskonnale ja tervisele

Taaskasutus ja jäätmed

Moetööstus

Kaubandus