Ühendus Humana Estonia viib koostöös Valga Linnavalitsusega läbi keskkonna ja säästva arengu projekti "Pluus on minu pakend ehk kuidas rõivaste eluea pikendamine säästab keskkonda".

Projekti raames toimub  kogupereüritus, kuhu on oodatud kõik pereliikmed, sõbrad ja tuttavad. Tegemist on töötoaga, kus räägime üheskoos keskkonnasõbralikust rõivatarbimisest ja värvime endale vahvaid T-särke.  Samuti on võimalik tutvuda näitusega „Särk ja seletus“, mille eksponaadid on kasutatud riided ja plakatid teemakohaste sõnumitega.

Materjalid on meie poolt, hea tuju aga teie poolt!

Samuti on inimestel võimalus anda ära oma seisma jäänud rõivad, jalatsid ja mänguasjad. Annetatud esemed peavad olema terved ja puhtad. 

Üritus leiab aset 3.oktoobril Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses kell 12.00. Riideid võetakse vastu samuti Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses (Kesk 1, Valga) 3.oktoobril  kell 9.00-14.00.

Võimalik, et teie brauser ei toeta selle pildi kuvamist.Projekti toetab Vabaühenduste fond, mis on rahastatud Islandi, Liechtensteini ja Norra poolt EMP finantsmehhanismi ning Norra finantsmehhanismi vahendusel. Toetust koordineerib Avatud Eesti Fond.