7. jaanuarist muutub Nõmme Humana kauplus Humana 2 poeks ja 28. jaanuaril avatakse Kotzebue tänaval Humana vintage pood.

Kui tavalistes Humana kauplustes toimub täielik kaubavahetus iga nelja või viie nädala järel, siis Humana 2 kauplustes vahetub kaup iga kahe nädala järel. HUMANA vintage kauplustes on müügil XX sajandi ’60-’90 moeklassika. 

Pragu on Tallinnas ainult üks HUMANA vintage kauplus, mis asub aadressil Tartu mnt 29. Jaanuari lõpus lisandub teine HUMANA vintage pood aadressil  Kotzebue 27. 

"Vintage kaupluse menu on näidanud, et trendipoode on Tallinnasse juurde vaja. Telliskivi ja Kalamaja piirkond on just see kant, kuhu vintage kauplused sobivad ning seepärast avame 28. jaanuaril Kotzebue tänava Humana kaupluse vintage poena," selgitas Bioneerile Humana Estonia esindaja Mari-Helene Kaber. 

Loe Bioneerist lisa!

Kümnes Eesti linnas saab külastada Humana taaskasutuspoodi

Humana Estonia on loodud 2000. aastal ning tegeleb teise ringi riiete kogumise, sorteerimise ja müügiga. Ettevõtte eesmärk on koguda vahendeid ülemaailmsete heategevusprojektide rahastamiseks kasutatud asjade kaubanduse abil. Humana kauplusteketti kuulub 23 kauplust Tallinnas, Pärnus, Tartus, Narvas, Kuressaares, Võrus, Haapsalus, Viljandis, Valgas ja Kohtla-Järvel. Sorteerimiskeskus asub Tallinna külje all Tänassilma tehnopargis.
GSZEZCGC

Jaga: