Sel nädalal avalikustas Nähtamatute Loomade tiim üle Euroopa, sealhulgas Eestis, Suurbritannias, Poolas, Taanis ja Venemaal, värske materjali Leedu karusloomafarmidest. Tänu Sinu abile, olles meie toetaja, saime maailmale näidata karusloomafarmides toimuvat õudust, et aidata sellele lõpp teha.

  • Loomakaitse
  • 4. september 2018
  • Foto: Pixabay, CC Public Domain

Naaritsad, kes on nii hullusti vigastatud, et ei suuda puuris püsti tõusta. Puuduvate jäsemete ja kõrvadega loomad. Väljaheitelombid ja vaklu täis sõnnikuhunnikud. Me dokumenteerisime olukorra, kus naaritsad, kes olid puuris tekkinud stressist hullunud, sõid elusalt oma puurikaaslast, kel ei olnud kuhugi põgeneda. Nende loomade karjed jäävad igavesti meiega.

Me usume maailma, kus loomi ei piinata, väärkohelda ega tapeta, selleks et meie nende karusnahku kanda saaksime. Ja me teame, et Sina usud sellesse koos meiega.

Tänu Sinu toetusele, Sinu usule Nähtamatute Loomade tegevusse, saame me jätkata niisuguste loomade väärkohtlemise juhtumite paljastamist. Tänu Sinule saame hoolitseda selle eest, et nende loomade kannatusi ei unustataks. Täna on meil vaja Sinu abi, et see väärkohtlemine lõpetada.

Me kutsume üles pöörduma Riigikogu saadikute poole, kelle käes on võim, et niisugune loomadevastane julmus Eestis igaveseks lõpetada. Sa saad aidata, saates saadikutele e-kirjad, kus viisakalt kutsud neid üles olukorrale tähelepanu pöörama.

SIIN on kirja näidis, mida võid põhjana kasutada või endale sobivamaks muuta.

Riigikogu liikmete kontaktid leiad siit.

Valides liikmed, kellele kirjutada, võid arvesse võtta, et enamik Sotsiaaldemokraatidest juba toetab karusloomafarmide keelustamist. Hetkel vajaksid valijate survet Reformierakonna, Isamaa ja EKRE saadikud.

Palun kaalu ka võimalust teha helde annetus meie kampaania toetuseks. Ilma Sinu usu ja toetuseta poleks meil võimalik nii suure ja julma tööstusega rinda pista.

Veelkord aitäh Sulle, et toetad meie tegevuse jätkamist, et lõpetada loomade väärkohtlemine!

Kristina Mering

Loomakaitseorganisatsiooni Nähtamatud Loomad president