Rõõm on teatada, et alates veebruarist leiab Tallinna ja Tartu Kaubamaja Eesti disaini osakonnast ja veebipoest aegumatu disainiga jätkusuutliku brändi KiRiVOO naisterõivad.

Kaubamaja moevaldkonna kaubandusjuht Kätlin Häninen ütleb, et KiRiVOO rõivakolletsioon sai valikusse võetud, et täiustada Kaubamaja Eesti disaini rõivastega, millel on kasutatud rahvuslike mustreid, kuid mis mõjuvad seejuures moekalt ja naiselikult.

KiRiVOO asutaja ja juht Ines Karu-Salo lisab: “Me imetleme Kaubamaja hoolivat klienditeenindust ning rõõmustame, et Kaubamaja väärtushinnangud ühtivad KiRiVOO omadega, soovides nahasõbraliku ja kõrgkvaliteetselt toodetud jätkusuutliku moe teha inimestele kättesaadavamaks. Oleme väga tänulikud ning loodame, et meie eksklusiivne koostöö saab olema pikk ja edukas.”

KiRiVOO on šikk, elegantne ja eestimeelne disainerrõivaste bränd teadlikule, stiilsele ja tugevale naisele. Naisele, kes hindab rõivaste juures selle eksklusiivsust, kvaliteeti ning häid kangaid, nagu näiteks sertifitseerutud orgaaniline puuvill ja bambusviskoos. Kõik riided valmivad professionaalse käsitöö tulemusel kõrge standardiga Tallinna õmblustöökojas ning kõrgehinnalised kangad hangitakse Euroopa eri riikidest.

Veel hiljuti tutvustas KiRiVOO kahte uut kollektsiooni Tallinna moenädalal ja osales juhtival moemessil Inglismaal. Brändi jätkusuutlikku tegevust on veel tunnustanud Oxford Fashion Studio, Not Just a Label, Sustainable Angle, Common Objective, Conscious Fashion Campaign koostöös United Nations organisatsiooniga, Hilton Tallinn Park hotell ja Estonian Folks International.