Kolmandat korda toimuvas keskkonnahariduse suveakadeemias 13.–14. augustil Taevaskoja puhkekeskuses on fookuses võrgustiku arendamine: kuidas luua ja hoida head organisatsioonikultuuri ning kaasata liikmeid.

 

  • Keskkonnaharidus
  • 29. juuli 2020
  • Foto: Väike-Taevaskoda. Janek Jõgisaar, Bioneer.ee

Suveakadeemia esimesel päeval viivad Helen Talalaev ja Kai Klandorf Vabaühenduste Liidust läbi koolituse, kus rühmatöödes ja aruteludes keskendume võrgustiku loomisele, selle arendamisele ja liikmete kaasamisele. Pärast koolituspäeva oskab iga osaleja teha ülevaate oma võrgustikest ning saab innustust, kuidas liikmena võrgustike toimimisse panustada.

Teisel päeval on kavas kogemuste jagamise õpitoad. Iga osaleja saab soovi korral läbi viia vabas vormis tegevuse, et jagada teistega mõnda keskkonnahariduslikku praktikat või edukat kogemust. 90-minutilise õpitoa juhendamine on tasustatud. Oma soovist õpituba korraldada saab teada anda registreerimisvormis või aadressil ekhyhing@gmail.com.

Kavas on ka traditsiooniline õhtumatk, lõkkeõhtu ja varahommikune retk, kus saab tundma õppida kohalikku loodust ning omavahel suhelda.

Keskkonnahariduse suveakadeemia on 13.–14. augustil Taevaskoja puhkekeskuses. Päevakavaga saab tutvuda siin. Programm ja majutus on tasuta, toitlustus tasuline (hind selgub lähiajal). Registreerumine kuni 3. augustini või kohtade täitumiseni siin.

Keskkonnahariduse suveakadeemiasse on oodatud Eesti Keskkonnahariduse Ühingu liikmed, loodus- ja keskkonnaorganisatsioonide töötajad, haridustöötajad ja teised huvilised.

Keskkonnahariduse suveakadeemiat korraldab Eesti Keskkonnahariduse Ühing koostöös Vabaühenduste Liiduga. Toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.