Kohtumisteseeria “Kuidas süües maailma muuta?” toob kokku ägedad ettevõtted ja inimesed, kes erinevatele toitumisalastele väljakutsetele lahendusi otsivad.

Seekordsel kokkusaamisel räägime, miks ja kuidas tarbida toitu teadlikumalt ja vastutustundlikumalt. "Tarbi toitu targalt" kampaania eestvedajaga tuleb juttu sellest, kuidas meil Eestis toiduraiskamisega lood on ning mida teha, et seda vähendada.

Kohtume ka kahe põneva ettevõtjaga, kes räägivad oma teekonnast teadlikuma toidutarbimiseni ja oma tänasest tegutsemisfilosoofiast. Lisaks jagame kogemusi ja nippe, kuidas igaüks saab kodus toiduga vastutustundlikult ümber käia.

Ajakava

18:30 Kogunemine ja tutvumine
18:45 Sissejuhatus
19:00 Kolm lugu: "Tarbi toitu targalt" kampaania eestvedaja Maarja Jõe Stockholmi Keskkonnainstituudist, noor kihvt ettevõtja ja kohvik Vegan Inspiratsioon asutaja Toomas Laigu, kirglik toiduentusiast ja restoranide Leib Resto & Aed ja Umami omanik Kristjan Peäske
20:15 Vestlusring esinejatega
20:45 Networking ja vabas vormis arutelu
21:30 Ürituse lõpp

Kohtumine leiab aset neljapäeval, 2. veebruaril kohvikus Vegan Inspiratsioon (Pagari 1/Lai 44). Ürituse osalustasu on 7 eurot, mille saab tasuda ülekandega. Inspiratsioonis ootab Sind tervitusjook ja tore seltskond!

NB! Kuna kohtade arv on piiratud, siis on vajalik eelregistreerimine.