Ehk ainult teadlikult ja tulemuslikult neid protsesse juhtides. Juhid juhivad ju asjad juhtuma. EBS Executive Education on koostöös valdkonna ekspertkogu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi, Miltton New Nordicsi ja Pricewaterhouse Coopersiga koostöös disaininud juhtimisprogrammi, mille lõpetaja omab arusaama ringsest majandusmudelist ning on valmis ettevõtte transformatsiooniprotsessi edukalt juhtima ja juurutama.

  • Majandus
  • 23. märts 2022
  • Foto: Pixabay

Edukas 21. sajandi juht omab teadmisi ja oskusi juhtimaks ettevõtteid läbi muutuste, kaasates selleks talente ning tuues esile ettevõtte väärtuse ja panuse laiemasse keskkonda. Keskkonna-, sotsiaal- ja hea valitsemistava teemadele keskenduv vastutustundlik ehk ESG-ga (Environmental, Social and Governance) arvestav juhtimine on tänaseks Eestis laialdaselt tähelepanu saanud. Ootusest ettevõtete ringsest majandusmudelist lähtuvale tegutsemisele on saanud reaalsus. Enam ei küsita, et kas ettevõte peaks toimima vastutustundlikult, vaid kuidas seda teha?

Arenguprogrammi väärtus on oma-ala professionaalide praktiliste kogemuste jagamine seoses kõige olulisemate ESG ja ringmajanduse teemadega. Lisaks teoreetilistele teadmistele otsitakse grupiga lahendusi, kuidas oma organisatsioonis soovitud mõju ja muutust esile kutsuda, arvestades ühiskondlike väljakutsetega, sealjuures kõiki töötajaid kaasates ja suurendades pühendumist.

Programm on mitmel moel ainulaadne, sest

  • Keskendub vastutustundliku juhtimise globaalsetele trendidele, mida aitavad lahti mõtestada valdkonna parimad praktikud Eestist.
  • Praktiline iseloom läbi töötubade, harjutuste ja kasutatavate meetodite. Ehk minimaalselt loenguid, maksimaalselt arutelu, uute teadmiste rakendamist oma organisatsioonis ja mõttevahetusi praktikutega.
  • Selge fookus osalejate juhtimisoskuste ja -kvaliteedi tõstmisele eesmärgiga transformatsiooniprotsessi oma ettevõtetes tulemuslikult juhtida.

Arenguprogrammi moodulid toimuvad 5 kuu jooksul, igal kuul toimub üks kahepäevane moodul. Oleme kogu stuudiumi ja moodulid teemade kaupa lahti kirjutanud siin. Programm toimub eesti keeles, gruppi võtame maksimaalselt 18 osalejat. 

Arenguprogrammi juhivad Kristiina Esop ja Merili Vares. Kristiina on Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevjuht. Merili on PwC Eesti ESG valdkonna juht ja konsultant. Programmi on kaasatud oma ala parimad praktikud ja eksperdid, kes täpselt saad tutvuda

Varajase registreeruja soodushind, 1 990EUR + km, kehtib kuni 15. mai 2022.
Alates 16. mai 2022 on hind 2 490 EUR + km.
Hind sisaldab digitaalseid õppematerjale ja kohvipause.

Osalejakogemuse maksimeerimiseks võtame programmi 1. lendu vastu 18 osalejat. Grupi suurus võimaldab ka praktikutel, programmijuhtidel ja läbiviijatel anda 1-1’le tagasisidet ja disainida õpiprotsessi vastavalt grupi tagasisidele. ESG juhi arenguprogrammi 1. lend stardib 20. septembril. Tutvu programmiga ja registreeru.