Eestimaa Looduse Fond kutsub lapsi, noori ja täiskasvanuid osalema konnade teemalisele luulevõistlusele “Hüppav konn”. Parimatele luuletajatele jagame auhindu ja parimad tööd kanname ette rahvusvahelisel konnapäeval Tallinna loomaaias.

Tingimused:

Konnade teemalisi luuletusi ootame konkursile kuni 14. aprillini. Võistlustööd saada meile kas e-postiga aadressile kristiina@elfond.ee või postita märksõnaga “Luulekonkurss” aadressile Eestimaa Looduse Fond, Lai 29, Tartu 51005. Luuletusele tuleb juurde lisada autori nimi, vanus ja kontakt (e-post või telefon).
Žürii hindab töid kolmes vanuserühmas: kuni 10-aastased, 11–17-aastased, 18-aastased ja vanemad. Igas vanuserühmas saavad 3 parimat auhinnad. Züriil on õigus välja anda ka eriauhindu.
Iga autor võib konkursile esitada 2 enda loodud luuletust
Konkursi korraldajatel on õigus saabunud võistlustöid avalikus ruumis tasuta kasutada, sh ette kanda ja avaldada veebis.
Võistlusele postiga saadetuid töid autoritelele ei tagastata.

Žürii:
Contra - tuntud luuletaja ja kirjanik
Juhani Püttsepp - loodusajakirjanik ja lastekirjanik
Rein Einasto - paevana ja luulesõber
Kristiina Kübarsepp - konkursi korraldaja

Tulemused:
Parimad luuletused kuulutatakse välja rahvusvahelisel konnapäeval, 27.aprillil. Võitjatega võetakse eelnevalt ühendust.

Auhinnad:
Tosin parimat luuletajat saavad endale orgaanilisest puuvillast riidekoti ja on oodatud osalema kahepaiksete retkele ja mudakonna elupaiga taastamisele 14.-16. juuni Lohusuus. Auhinnakotist leiab veel konnahäältega CD-plaadi, märkmiku, rinnamärgi ning kleepsu.

Toetajad:
Luulevõistluse korraldamist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Dispak OÜ