Neljapäeval, 29. oktoobril kell 18.00 esineb Loodusmuuseumi metsasaalis tuntud retkejuht ja loodusmees Vahur Sepp, kes räägib Eesti imetajatest.

Öökulli akadeemia loodusõhtul arutleme, et oleme küll metsarahvas, aga teistest küljest kardame metsa – miks see nii on? Saame teada, kui turvaline on meie mets, millised loomad elavad Eesti metsades ning kas tasub neid karta? Räägime metsas käitumisest, loomade äratundmisest ja nende tegevusjälgede märkamisest.

Seekordne Öökulli akadeemia loodusõhtu on sissejuhatus Loodusmuuseumi uue näituse „Metsanotsu – tõeline siga“ teemasse. Näituse avame järgmisel nädalal, 5. novembril. Kõik järgnevad Öökulli akadeemiad viivadki meid metsloomade maailma. Täpsema kava leiab Loodusmuuseumi kodulehelt www.loodusmuuseum.ee.

Öökulli akadeemiasse pääseb muuseumipiletiga – täiskasvanud 4 eurot, õpilased ja pensionärid 3 eurot. Eesti Loodusmuuseum asub Tallinna vanalinnas aadressil Lai 29a. Kõik koera ja jalgrattaga külastajad saavad jätta oma sõbrad koera- ja jalgrattaparklasse.

Täname Keskkonnainvesteeringute Keskust.