Loodusfoto-pühapäev Linnahallis

Suurelt ekraanilt saab näha fotovõistluse Looduse Aasta Foto 600-700 paremat pilti koos hea muusikaga. Päeva juhivad Rohke Debelakk ja Aleksei Turovski.

Suurelt ekraanilt saab näha fotovõistluse Looduse Aasta Foto 600-700 paremat pilti koos hea muusikaga. Päeva juhivad Rohke Debelakk ja Aleksei Turovski. Pika traditsiooniga loodusfoto võistluse Looduse Aasta Foto 2009 võitjad kuulutatakse välja 19.aprillil Tallinna Linnahallis.

Konkursile saabus üle ootuste palju pilte. Rohkem kui kaksteist tuhat. Autoreid üle 1400. „Loomulikult on nii suure tööde hulga puhul fotode tase erinev, kuid õnneks oli ka häid ja väga häid pilte rohkem kui kunagi varem,“ tõdes ˛ürii esimees Rein Maran. Tõsi, sel aastal oli meil ka üks uus teema - Maailma loodus. Seda kolmes vanuserühmas: nii laste, noorte kui täiskasvanute arvestuses, mistõttu on ka võistluse võitjaid, kes saavad Tantsiva Hundi, kolme võrra rohkem – nüüd juba viisteist. Üks neist aga saab Suure Hundi – Aasta loodusfotograafi tiitli.

Traditsiooniliselt paneb Nordea Pank välja eriauhinna kõige Põhjamaisemale fotole.

Looduse Omnibuss ootab kõiki loodusfotohuvilisi pühapäeval 19. aprillil Tallinna linnahalli. Muusikuteks on Katrin Mandel, Peeter Rebane, Raul Vaigla, Kristjan Priks, Robert Jürjendal, Jaak Tuksam, Jaak Sooäär ja Tuule Kann. Päeva juhivad Rohke Debelakk ja Aleksei Turovski.

19. aprillil pääseb Linnahalli alates 12.00. Näha saab uut fototehnikat ning mitmeid loodusfoto näitusi. Suur piltide vaatamine koos hea muusikaga algab suures saalis kell 14.00.

Pileti hind on taskukohane: täiskasvanutele 50, pensionäridele, tudengitele ja õpilastele 30, väikestele lastele ning meie fotovõistlusel osalenutele on loodusfoto päev tasuta.

Täname kõiki koostööpartnereid ja sõpru.

Kohtume Linnahallis!

Info 6 481 740, 56476297 info@looduseomnibuss.ee