Loodusluuleõhtu on õdusas õhkkonnas kohtumine kunstnikuga, kes esitab enda kirjutatud loodusluulet. Loodusluuleõhtu teise hooaja avavad kirjanik Lauri Räpp koos näitleja ja luuletaja Anne-Mai Tevahiga. 

Lauri Räpp ja Anne-Mai Tevahi viivad läbi „Luulest lugudeni" vestlusõhtu, kuhu on pikitud katkeid nende luulest ja loomingust. Räägitakse käänulisest ja kummalisest teekonnast, mis on viinud kirjutamiseni ja näitlemiseni. Eluraskusest ja rõõmudest ning kõigest sellest, mis inspireerib. Anne-Mai ja Lauri rändavad koos kuulajatega läbi oma loomingu ajas tagasi ja meenutavad erilisi hetki. 

Anne-Mai elu kuulub loomingule – luule, teater ja kunst. Aastast 2013 on ta peamiselt tegelenud teatriga nii näitleja kui ka kunstnikuna. Aastal 2018 sai teoks Anne-Mai suur unistus ja ta avaldas oma esimese luulekogu „Puudutatav“. Aastal 2021 ilmus tema teine luulekogu „Ma hingan su Armastust". 

Lauri on tekstilooja ja kirjanik, vabakutseline loovisik ja väikeettevõtja ning seljakotirändur. Ta on avaldanud viis raamatut, millest viimane on auhinnatud luulekogu „Lihtsate asjade tähtsus". Ta on kirjutanud hulgaliselt artikleid, laulusõnu mitmele tuntud Eesti lauljale ja sügisel on oodata tema kirjutatud lastenäidendi esietendust. 

Loodusluuleõhtu toimub 21. septembril kell 18.00 Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seminarialal. Kohapeal pilet 3€.