Loodusmuuseum ootab Loodusteadlaste klubisse 9.-12. klassi õpilasi, kel huvi looduses toimuva vastu ning soovivad sellest maailmast täiendavalt teada saada. Klubi juhendaja on Rando Kuustik, keda paljud kindlasti mäletavad ETV saatest "Üheksandikud".

Loodusteadlased käsitlevad aasta jooksul erinevaid teemasid - selgrootud, kalad, kahepaiksed, linnud, imetajad ning mikromaailm, kuid näiteks ka inimese füsioloogia. Kindlasti ei puudu programmist ka praktikumid ja väliretked. Samuti külastatakse teisi muuseume ja asutusi.

Klubi koguneb kord nädalas, kolmapäeviti kell 17:00-18:30 septembrist maini Eesti Loodusmuuseumis aadressil Lai tn 29a, Tallinn. Matkad, külaskäigud ja eriüritused võivad toimuda ka eelnevalt kokkulepitud ajal väljaspool huviringi aegu. Loodusteadlaste klubi liikmemaks on 25 eurot kuus.

Täpsema programmi ja registreerumisvõimaluse leiab Loodusmuuseumi kodulehelt: www.loodusmuuseum.ee

Lisaks vanemale vanusegrupile mõeldud Loodusteadlaste klubile, tegutseb sügisest Loodusmuuseumis neli Väikeste teadlaste klubi, mis mõeldud 1.-4. klassi õpilastele, sh üks venekeelne  ning üks Noorte teadlaste klubi huviring, kus tegutsevad 5.-8. klassi loodushuvilised noored.