MTÜ Cleantech ForEst toob Eesti keskkonnateemalise vahetusprogrammi Pioneers into Practice ja maailma suurima roheäriideede programmi ClimateLaunchpad.

Pioneers into Practice

Professionaalne üleeuroopaline vahetusprogramm Pioneers into Practice. Kui soovid oma teadmisi keskkonnateemadel täiendada ja neid mõnes Euroopa riigi ettevõttes probleeme lahendedas rakendada, siis kandideeri Pioneers into Practice  programmi. Programm on professionaalne üleeuroopaline vahetusprogramm, mis leiab aset 20 erinevas asukohas üle Euroopa ja pakub süsteemi innovatsiooni toomist tänu uuenduslikule e-õppele, rühmaprojektile ja praktikale (leiab aset sügisel 2020 või hiljem, 4-6 nädalat, tasustatud: 2000 eur). Programmi otsime inimesi, kes on omandanud või omandamas ülikoolikraadi, mis on seotud kas jätkusuutliku, keskkonna või kliimamuutuste valdkonnaga.
Rohkem informatsiooni.
Kandideerimine on avatud kuni 23. aprillini.
Küsimuste korral kirjuta projektijuhile Kadri Kaarna kadri@cleantechforest.ee

ClimateLaunchpad

Maailma suurim roheäriideede programm ClimateLaunchpad on kandideerimiseks avatud. Programmi eesmärgiks on uued rohetehnoloogia ideed kasvatada reaalseteks jätkusuutlikke muutusi toovateks ärideks. Programmi on oodatud kõik varajases staadiumis olevad roheäriideed, mis panustavad jätkusuutlike ja uuenduslike keskkonnatehnoloogiatele arengusse. Programmi pääsevad ideed läbivad intensiivse mentorluse ning võistlevad sügisel auhinnaliste kohtade nimel, kus peaauhinnaks on 10 000€ idee edasiarendamiseks. Lisaks saavad tiimid võimaluse saada osa võimsast valdkonna ekspertide võrgustikust ja ärikiirendiprogrammist EIT Climate-KIC poolt.

Rohkem informatsiooni.
Kandideerimine on avatud kuni 25. aprillini.
Küsimuste korral kirjuta projektijuhile Kadri Kaarna kadri@cleantechforest.ee