Neljapäeval, 24. septembril kell 18.00 on Öökulli akadeemia loodusõhtule oodatud kõik loodusfotograafia huvilised. Külas on Järvamaa looduse keskelt metsamees ning loodusfotograaf Tarmo Mikussaar.

Käes on aasta kõige värvilisem aeg ning kes meist ei tahaks aeg-ajalt teha imelisest metsatukast või rabaservast pilti. Kuid kui kodus tehtut üle vaadata, siis selgub, et pildil polegi see, mida nägime …

Loodusõhtule tulekuks pole vajalik uhke peegelkaamera olemasolu, vaid huvi antud teema vastu ning soov oma igapäevase vahendiga (telefon, tahvelarvuti jms) ka õnnestunud klõps teha. Tarmo räägibki, mida üldse looduse pildistamisel tähele panna ja millega arvestada, et soovitu jäädvustatud saaks. Üks on kindel - ka nutitelefoniga saab teha ühe korraliku looduspildi!

Kindlasti jagavad loodusõhtul inspiratsiooni ka Tarmo tehtud pildid, mida sel õhtul üheskoos kaeda saab. Seega on garanteeritud meeldejääv elamus ka neile, keda fotograafia nii väga ei paelu, kuid soovivad imetleda kaunist Eestimaa loodust.

Tarmo Mikussaare looduspildid on võitnud mitmeid auhindu ja tunnustusi Eestis toimuvatelt loodusfoto võistlustelt. Tema pilte näeb siit.

Sissepääs muuseumipiletiga – täiskasvanud 4 eurot, õpilased ja pensionärid 3 eurot.

Eesti Loodusmuuseum asub Tallinna vanalinnas aadressil Lai 29a.