29. märtsil 2014 toimub ülemaailmne aktsioon Earth Hour, millega soovitakse tähelepanu juhtida kliimamuutustele maailmas ning näidata toetust meie planeedile. Radisson Blu Sky Hotel osaleb aktsioonis juba kuuendat korda, lülitades välja valgustussildid katusel, koridoride valgustuse ning pakkudes restoranis õhtusööki vaid küünlavalgel.

Earth Hour sai alguse 2007. aastal Sidney´s, Austraalias, kui 2,2 miljonis kodus ja 2,000 ettevõttes kustutati tunniks ajaks tuled. Juba aasta hiljem osales ettevõtmises 50 miljonit inimest 35 erinevas riigis. Valgustuseta olid näiteks “Golden Gate Bridge” San Franciscos, Colosseum Roomas ja Coca-Cola reklaamtahvel Time Square´il. Nüüdseks on ühe linna algatusest välja kasvanud ülamaailmne liikumine, mis leiab aset rohkem kui 7000 linnas, 150 riigis, jagunedes seitsmele mandrile.

Earth Hour 2014 leiab aset laupäeval, 29. märtsil kell 20.30. Radisson Blu Sky Hotel tegevdirektori Flemming Poulseni sõnul soovitakse minna ühest tunnist kaugemale, mõeldes peale tulede uuesti süütamist sellele, mida igaüks meist saaks veel kliimamuutuste vähendamiseks ära teha. „Radisson Blu Sky Hotel kutsub üles nii täna, 29. märtsil kui ka edaspidi töölt lahkudes kustutama valgustuse ning välja lülitama üleliigsed elektriseadmed ja arvutid. Radisson Blu Sky Hotel on pühendunud maailmale ja me hindame ka Sinu panust.” lisas Poulsen.

Lisainfot aktsiooni kohta leiab www.earthhour.org