Juuni alguses avati Raekoja platsi vahetus läheduses Rae apteegi kõrval unikaalne „Šokolaadituba“. Austria perefirma Zotter õiglase kaubanduse ja ökošokolaadid on vastavatud kohvik-kaupluse vaieldamatu trump. Tegemist on 2 in 1 kontseptsiooniga, kus külastajal on võimalik kohvikus kohapeal nautida fairtrade kohvi koos Zotteri šokolaadist valmistatud imemaitsva tordilõiguga ja samas ka osta kaasa suures valikus külluslike maitseomaduste ja unikaalse disainiga Zotteri käsitööšokolaade. Šokolaadituba saab teoks koostöös Tallinna Toomkooliga, kes oma soklikorruse ruumid kooli suvevaheajaks linnarahvale avab.

Zotter'i šokolaad on toodetud Austrias. See on tervenisti mahe, õiglane ja roheline. Ja kõige tipuks tõeline kunstiteos, seda nii sisult kui vormilt.

Zotter on Euroopas ainus šokolaaditootja, kes toodab šokolaadi „kakaooast-šokolaaditahvlini“ oma katuse all ning eranditult mahedalt ja õiglase kaubanduse standarditele vastavalt. Neil on õnnestunud šokolaadimaailma muuta.

Oma käsitsi valmistatud šokolaadiga on nad ümber lükanud traditsioonilise arusaama šokolaadist – uued maitsekombinatsioonid, uus formaat, uus pakendamiskunst ja delikatesside muutmine roheliseks toiduks.

2014. aastal valiti Zotter Euroopa 5 parema šokolaadi hulka! 2013. aastal valiti Zotteri šokolaad Austria šokolaadibrändide võrdluses kolmandaks selliste suurtootjate järel nagu Milka ja Lindt. Samuti võitis Josef "kohaliku majanduse Oscari", publiku poolt määratava auhinna.