Ragn-Sellsi töötajad leidsid teisipäeval Paikuse sorteerimisjaama toodud suurest presskonteinerist kolm väikest kassipoega. Kassipojad on umbes kolmenädalased ning hoolimata rängast teekonnast terved.

„Meie Paikuse sorteerimisjaama töötajad leidsid kassipojad 30m³ suurusest papi ja paberi presskonteinerist, mis oli kaubanduskeskuse juurest sorteerimisjaama tühjendamisele toodud,“ ütles Ragn-Sellsi ärijuht Agu Remmelg. „Ilmselt oli keegi pahatahtlik inimene kiisud presskonteinerisse sokutanud. Väheusutav on variant, et kassiema papipressi poegis, kuna seda tühjendatakse peaaegu iga nädal. Et tegemist on väga suure konteineriga, on ime, et kassipojad ellu jäid.“

Kõigepealt leidsid Paikuse sorteerimisjaama töötajad ühe kassipoja, kes on tänaseks end sisse seadnud oma uues kodus Paikuse sorteerimisjaama töötaja Timo juures.

Kassipoeg

Järgmise päeva hommikul ilmus välja veel kaks kassipoega, kellest üks on tänaseks leidnud uue kodu, teine aga kosub Ragn-Sellsi Pärnu kontoris ja ootab häid inimesi, kes talle kodu soovivad pakkuda.

Ragn-Sellsi töötajad on ka varem prügi hulgast kassipoegi leidnud – kaks aastat tagasi päästeti Suur-Sõjamäe sorteerimisjaamas viis väikest kassipoega, kes kõik leidsid endale hoolivad peremehed.