3. ja 4. oktoobril korraldab Renault Tallinnas keskkonnasäästliku autosõidu päeva eesmärgiga tutvustada laiemalt ökonoomseid juhtimisvõtteid, mille abil on võimalik auto CO₂ heitmekogust ja kütusekulu vähendada kuni 20%. Huvilised saavad säästliku sõidustiili omanda ja omavahel mõõtu võtta ligi miljon krooni maksval ning realistlikku sõiduelamust pakkuval sõidusimulaatoril.

Sellel nädalavahetusel Rocca al Mare kaubanduskeskuse parklas toimuval üritusel on kõigil võimalus omandada säästliku eco-driving’u põhitõed, sooritades sõiduautoga praktilisi harjutusi instruktori juhendamisel või panna ennast proovile spetsiaalsel sõidusimulaatoril, mis tuuakse nendeks päevadeks Eestisse Prantsusmaalt. Samuti jagatakse soovitusi säästlikuks autokasutuseks ning korraldatakse õpetlikke mänge lastele.

Eco-driving on loodust säästev, turvalisem, stressivabam ning sõiduki hoolduskulusid vähendav sõidustiil, mille omandanud juht jõuab sihtpunkti ohutumalt ning väiksema kütusekuluga.

renault säästva sõidu õppepäev

Kogupereüritus toimub 3. ja 4. oktoobril kell 11:00 – 18:00 Rocca al Mare kaubanduskeskuse parklas ja on kõigile tasuta.

Säästlike sõiduvõtetega saab eelnevalt tutvuda leheküljel: www.renault-eco2.ee.