Tartu loodusmaja kutsub 8. novembril algusega kell 15 Rohelise Kooli tutvustusüritusele, kuhu ootame koolide ja lasteaedade esindajaid, kes sooviksid programmist rohkem teada saada.

Programmi tutvustab Eesti koordinaator Eeva Kirsipuu-Vadi, oma kogemust rohelise koolina jagavad Tartu loodusmaja huvikooli infojuht Pille-Riin Pärnsalu ja Lotte Lasteaia direktor Viive Vellemaa. Nii Tartu loodusmaja huvikool kui Lotte Lasteaed on programmis osalenud alates 2018 a sügisest, Tartu loodusmaja taotles endale edukalt 2019 a kevadel ökomärgise roheline lipp.

Üritustel saab vastused järgmistele küsimustele:

    Mida Rohelise Kooli programm haridusasutusele annab ja millega peab arvestama?
    Mida teeb loodusmaja kui roheline kool? Mida see on meile andnud?
    Milline on Lotte Lasteaia teekond rohelise koolina?

Rohelise kooli programmi Eesti koordinaator on alanud õppeaastal (2019/2020) Tartu loodusmaja, programmi juhib Eesti Looduskaitse Selts ning rahvusvaheliselt juhitakse programmi Taanis asuvast MTÜ-st Foundation for Environmental Education. Programmi eesmärgiks on aidata lastel ja noortel kujuneda jätkusuutlikult mõtlevateks keskkonnateadlikeks inimesteks.

Rohelise Kooli programmi koordineerimist Eestis toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Programmist täpsemalt saab lugeda Tartu loodusmaja kodulehelt.

Et oskaksime osalejate arvuga arvestada, palume ette registreeruda hiljemalt 5. novembril 2019. Ürituse orienteeruv kestvus on 1,5 tundi.

Liitu üritusega ka Facebookis.