Roheliste tee õhtu Tartus,"Ravimid ja ravimijäägid keskkonnas II", teisipäeval, 6. novembril Tartu loodusmaja II korrusel, koolitustuba (Lille 10) kell 18:00-20:00 FB sündmus Sissepääs: tasuta! Eelregistreerimine pole vajalik.

Umbes aasta tagasi toimus Rohelise Tee Õhtu, kus Egge Haiba rääkis ravimijääkide keskkonda sattumisest. Pikemalt oli juttu reoveepuhastusjaamade setetes leiduvatest ravimijääkidest. Teema oli väga põnev ja ka publikul oli palju mõtteid, kommentaare ja küsimusi. Sellega seoses korraldame sel aastal uuesti Rohelise Tee Õhtu ravimijääkidest keskkonnas. Esinejaks on taas Egge Haiba, kes räägib üldiselt ravimitest, ravimijääkide tekkest ja mõjust keskkonnale, eriti Läänemerele. Lisaks tuleb juttu võimalikest lahendustest ravimijääkide probleemile ja sellest, mida siis koduste üleliigsete rohtudega teha.

Osalemine on tasuta! Kutsu sõber, isa, ema, vanaisa ja vanaema kaasa ning tule veeda huvitav õhtupoolik! Nagu ikka, saab põske pista küpsise ja selle kõrvale juua soojendavat teed. 

Seekordne arutelu toimub Tartu Loodusmajas II korrusel, köögi kõrval.

Üritust korraldab MTÜ Eesti Roheline Liikumine. Ürituse toimumist toetab Puhta Läänemere Ühendus (Coalition Clean Baltic) Euroopa Liidu LIFE programmi kaudu.

Lisainfo: anna@roheline.ee