Eesti Roheline Liikumine kutsub oktoobris liituma rahvusvahelise ökoväljakutsega. Vali endale meelepärased tegevused ja vii neid kahe nädala jooksul ellu.

Meie usume, et väiksed teod viivad üheskoos suurte muutusteni. Anna ka sina oma panus keskkonna heaks. Ühine ökoväljakutsega ning muuda kahe nädala jooksul vähemalt ühte oma harjumust. See on lõbus mõõduvõtt iseenda ja teistega, kus võid võita ka auhindu.

Ökoväljakutse toimub  11.-21. oktoobril ja seda korraldab Northwest Earth Institute, osaleda saab veebipõhiselt (vajalik on hea inglise keele oskus).

Osalemine on tasuta ja kõigile avatud. Kas oled väljakutseks valmis?

 

KUIDAS OSA VÕTTA?

1. Registreeru väljakutses osalejaks aadressil  ja vali enda tiimiks „Go Green Estonia“ (see on Rohelise Liikumise poolt loodud grupp eestlastele).

2. Vali endale meelepärane teema ja sellega seotud väljakutsed, mida sa 2 nädala jooksul tegema hakkad. Soovitame valida vähemalt 3 igapäevast väljakutset. Lisaks saad valida ka ühekordseid ülesandeid.

3. Tegutse ja jäta jälg maha - jaga oma lugu ja kogemusi ökoväljakutse kodulehel. Sest nii kogume Eesti tiimile lisapunkte. 

4. Jälgi kogukondlikku mõju: koos suudame me rohkem, sul on võimalik jälgida reaalseid tulemusi: mitu liitrit vett säästsime, mitu minutit väljas veetsime, mitu puud hoidsime kokku jpm.

 

Ökoväljakutses osalejad saavad endale ülesandeid valida 8 teema vahel.

 

AUHINNAD

Ökoväljakutse toimub kahes arvestuses - auhindu saab enim punkte kogunud meeskond kui ka individuaalarvestus (enim punkte kogunud inimene). Lisaks sellele jagatakse mitmeid loosiauhindu. Võitjad kuulutatakse välja 28. oktoobril.

 

Rohkem infot leiad siit.

Küsimuste korral kirjuta meriliis@roheline.ee