Silver Sepp on alustanud Facebookis kogu kevade kestva väljakutsega, mille käigus kutsub inimesi üles koos päiksetõusuga ärkama. Et varakult ärkamist lihtsamaks muuta, teeb Sepp igal aprillikuu neljapäeval päikesetõusu ajal laululise otseülekande Facebooki.

"Hoolimata hetkeolukorrast, on õhus värskust, lootust ja uut algust, eriti siis, kui ärgata kõige muretumal tunnil koos päikesega. Praeguses eraldatuses on keeruline hoida head hoogu, seepärast teen juba teist hooaega koos koidupäikesega nn. hommikuüminaid Facebook-LIVEs,” lisab Silver.

Hommikuüminad on tänaseks kasvanud Facebooki sündmuseks/väljakutseks, millega Silver Sepp kutsub ühinema kõiki, kes igatsevad varahommikuvärskust või kelle kodukontor vajab varajast käimatõmbamist.

Üritus Facebookis

Et ettevõtmist rikastada on mitme hommikuümina jooksul Silveri kõrval ka teisi tundud muusikuid. Juba sel neljapäeval, 8. aprillil mängib ta hommikumuusikat koos akordionist Kulno Malvaga ja kuu lõpupoole laulab Silver Sepp Haki metsade vahel koos Mari Kalkuniga.

Silver Sepp: "Tunnen, et päikesega koos ärkamine on nagu kingitus iseendale. Soovitan soojalt!”