Sondra Ray on tänapäeva üks teatumaid  ja dünaamilisemaid vaimseid õpetajaid. Teda tuntakse ka spirituaalse juhi, kirjaniku, tervendaja ja vabastava hingamise õpetajana.

1970. aastatest on Sondra Ray koolitanud ja õpetanud tuhandeid inimesi üle kogu maailma, kasutades vabastava hingamise praktikat. Sondra Ray on maailma parimaid sünnitrauma eksperte.

Vabastava hingamise protsess ehk teadilik ja ühendatud hingamine annab suurepäraseid tulemusi tervenemiseks. Meie negatiivsed mõttemustrid ja uskumused on meie probleemide ja haiguste põhjusteks. Hingates endasse rohkem Eluenergiat, hingates läbi negatiivsete mõttemustrite ja mälestuste, mis põhjustavad probleeme ja haigusi, on meil võimalus nendest vabaneda ja terveneda.

Sondra Ray on tänaseks päevaks viinud vabastava hingamise protsessi uuele tasemele, tuues Jumaliku Ema (Divine Mother) energia vabastava hingamise protsessi. Seda uut vabastava hingamise protsessi väljendust nimetatakse Liberation Breathing®.

Sondra Ray´d nimetatakse tihti ka vabastava hingamise Emaks. Ta on loonud erinevaid koolitusi. Üks populaarsemaid Sondra Ray seminare on „Armastavad Suhted“ ehk „Loving Relationships Training™“. See seminar on  aidanud tuhandeid inimesi nende suhetes, puhastades vabastava hingamise kaudu suguvõsast ja perekonnast päritolevaid käitumismustreid. Sondra Ray on oma koolitusi ja seminare läbi viinud üle maailma: Inglismaal, Prantsusmaal, Hispaanias, Itaalias, Saksamaal, Islandil, Iirimaal, Poolas, Rootsis, Venemaal, Uus-Meremaal, Austraalias, Singapuris, Balil, Jaapanis ja Eestis.

Aastatel 1977-1984 on Sondra Ray´l olnud võimalus ja privileeg isiklikult kohtuda surematu meistri Maha Avatar Herakahn Babaji´ga. Viimase 26 aasta jooksul on Sondra Ray viinud sadu inimesi Indiasse, tutvustanud neile Herakahn´i ja selle maa sügavat vaimset pärandit. Hingamisõpetaja viib gruppe Indiasse igal kevadel, et inimestel oleks võimalus osaleda kevadisel Navratril ehk 9-päevasel spirituaalsel festivalil, mis on pühendatud Jumalikule Emale. Jumalik Ema (Divine Mother) on Jumalikkuse naiselik aspekt, mis kannab elu.

Praegusel hetkel reisib Sondra Ray oma abikaasa Mark Sullivaniga, õpetades vabastavat hingamist ning andes ka indiviuaalseid seansse. Inimesed, kes on osalenud nende kursustel ja individuaalsetel vabastava hingamise protsessidel, ütlevad, et teadlikuks saamise protsess ja edasine spirituaalne areng on olnud väga kiire. Oma pikaajalise kogemuse ja teadmistega on Sondra Ray aidanud tuhandetel inimestel minna läbi oma valust ja negatiivsetest mõttemustritest ning muuta oma elu täiuslikumaks ja rikkamaks.

Eelmisel aastal olid Sondra ja Mark esimest korda Eestis „Armastavate Suhete“ kursusega. Kursuste ajal oli kõigil osavõtjatel võimalik saada teadlikuks oma isiklikust valest, mis juhib meie elu, meie suhteid partneriga, lähedastega, pereliikmetega, samuti meie suhteid tööl. Vabastava hingamise protsessid olid sellel koolitusel võimsad ja liigutavad, täis erinevaid tundeid ja emotsioone.

Sellel aastal toimub Sondra Ray ja Mark Sullivani avatud hingamisõhtu Tallinnas 09.06.2011, kell 18-22.00. Hingamisõhtu teema on „Kuidas sinu sünd mõjutab sinu suhteid“.

Hingamisõhtu on sissejuhatuseks 10-12.06.2011 toimuvale vabastava hingamise 3-päevasele seminarile Vabastava Hingamise ® Intensiivkursus – Tase I.

Vabastava Hingamise® Intensiivkursuse teemad:

  • Igapäevane hingamisseanss paarides
  • Teiste hingamisseansside toetamine
  • Viha, süütunde ja hirmuga seotud mälestuste vabastamine, mis põhjustavad valu, sõltuvusi, sümptomeid ja haigusi
  • Sünnitrauma ja alateadlike negatiivsete mõtete vabastamine, mis saboteerivad meie elu ja suhteid
  • Imede teadvus: Imedekursuse uurimine
  • Intiimsuhete uute mõõdete avastamine
  • Ho´oponopono meetodi tutvustus
  • Jumaliku Ema ja Babaji tarkus
  • Ülestõusmine ja füüsiline surematus

Mark Sullivan, kunstnik, poeet, vabastava hingamise õpetaja, Sondra Ray kaksikleek ja abikaasa liitub „Imedekursuse“ õpetuse jagamiseks. Mark on veetnud 17 aastat TARA SINGH õpilasena, kes on eestkõnelejaks sellele kaasaegsele pühakirjale, mis vastab inimkonna sügavaimatele vajadustele praegusel väljakutseterohkel ajal. Mark jagab oma mõistmisi „Imedekursusel“ ja selgitab, kuidas selle õpetusi kasutada sisemise transformatsiooni esilekutsumiseks.


Vaata seminari tutvustust YouTube’ist (inglise keeles)

Vaata ka: www.sondraray.com ja liberationbreathing.blogspot.com

Lisainfo: www.clavus.eu

Kursus on inglise keeles tõlkega eesti keelde.

Aeg: 10-12.06.2011, kell 10.00-18.00

Koht: Almer Jansu Stuudio, Tartu mnt 14 Tallinn

Hind: 265 EUR.

Registreeri end Vabastava Hingamise® Intensiivkursusele!


Artikkel ilmus Clavus M.T.K. toetusel.

Jaga: