Alates tänasest on kõigil huvilistel võimalik end registreerida Kahvliahvi kokakooli lustlikesse töötubadesse, mis leiavad aset 18. juulil Põhjaka mõisa restorani hoovil.

Kahvliahvi kokakoolis saavad kokku lapsed, nende pereliikmed, Eesti ühed inspireerivaimad kokad ning perega koos kokkamise idee. Tunde annavad Põhjaka mõisa restorani kokk Ott Tomik, armastatud toidublogija Mari-Liis Ilover ning Rohelise maja kohviku pererahvas Kaari ja Enn Onnid. 

Toidudisaini töötoas tuuakse lauale söödavad metsaannid, millest valmistatakse põnevaid ehteid hinnatud moekunstnike Anu Samarüütli ja Karolin Kuusiku ning teatrikunstniku Kaili Viidase kääride taktis.

Kokkamistundidesse oodatakse lapsi, kes juba oskavad kööginuga käes hoida, ning nende vanemaid pereliikmeid. Toidudisaini töötuppa saavad registreerida end suured kahvliahvikesed, kes teretulnud kaasama ka väikseid. 

Kuna suure laua taha mahub päeva jooksul kokku vaid 100 inimest, tasub huvilistel kiirelt tegutseda. Ühes tunnis osalemise tasu on inimese kohta viis eurot, mille eest saab nii õppida kui ka tulemuse ära süüa. Päevakava ja registreerimise juhise leiab Kahvliahvi kokakooli Facebooki-lehelt.

Seekordne kokakoolisündmus saab teoks tänu heale partnerile RMK-le. Suured sõbrad on ka E-Lux, Selver ja Apelsin.