Aed-liivatee ehk tüümian on vabas looduses kasvava nõmm-liivatee koduaia sõsar, kuid toimeainete rikkuselt temast hoopis vägevam. Liivateega täidetud madratsil olla legendide järgi täheldatud kõikvõimalikke tervendavaid omadusi. Arvestades sellega, kui hästi see taim lõhnab, ei ole kindlasti kahtlust selles, et juba sellisele padjale heitmine viib mõtted hädadest eemale.

Tervistavat taimeteed tee nii: võta 1 spl peenestatud droogi, vala üle 1 kl keeva veega ja jäta 10 minutiks seisma, seejärel kurna. Joo 1 kl kolm korda päevas köha ja teiste ülemiste hingamisteede põletikega kaasnevate külmetushaiguste korral.

Ökoinimestel ja loodussõpradel on põhjustad rõõmustada - taas on ilmunud juba traditsiooniks saanud Terve Elu ökokalender, mis sel aastal võtab vaatluse alla Eestis kasvavad ravim- ja maitsetaimed, nii ongi märkmiku selle aastane alapealkiri: “Ravim- ja maitsetaimed — tohtrid loodusest”. Toredad nõuanded ja muhedad legendid on kokku seadnud TÜ professor Ain Raal.

Bioneeri lugeja saab kuni 10.detsembrini soetada selle vahva loodussõbralikult toodetud kalendermärkmiku -15% allahindlusega Öko24.ee veebipoest, lisades sooduskupongi lahtrisse sõna “bioneer”. Nii on loodusesõbrast lugejale märkmiku hinnaks vaid 5.95 (tavahind veebipoes 7 eurot ja tavapoes 9.90).

Ostukeskkonna link on siin.

Kalendermärkmikus on:

• enam kui 50 toredat Eestis enimtuntud ravim- ja maitsetaimepilti koos soovituste ja kasutusõpetusega

• praktiline nädala kaupa kalendermärkmik oma igapäevase asjaajamise korraldamiseks

• käepärane suurus - 15 x 20 cm

Märkmik on trükitud taastoodetud paberile, looduslike õlide ja vaikude baasil valmistatud värvidega.