TUUB on hämmastav riideese, mida saab mitut moodi kanda. Ja mis veel parem - igaüks saab valida talle sobiva materjali. TUUBe on kolmest materjalist: luksuslikust naturaalsest meriinovillast, jätkusuutlikust uue ajastu viskoosist ning taastöödeldud polüamiidist. 

Taastöödeldud kangast TUUB valmib vanadest kalavõrkudest

"Taastöödeldud kangast TUUB on valmistatud Itaalia innovaatilise kangavabriku poolt vanadest polüamiidkalavõrkudest. Mina avastasin selle imelise kanga, kui ma BonBon pesu disainisin. Ma tahtsin, et see materjal saaks rohkem kõlapinda, kui lihtsalt kaks kolmnurka rinnahoidjal. Kuna kangas on õhuke, tegime TUUBi kahekordse, ja ikkagi see on uskumatult hästi hingav, pehme ja jahe, keha vastas väga mõnus, nagu kallistus. Kutsume teda hellitavalt vegansiidiks. Me Kadri Vahega ei ole hard-core ökoinimesed, aga kui saame, siis säästame keskkonda. Oleme kahe käega Geldi vanasõna poolt, mis ütleb, et me ei pärinud seda planeeti esivanematelt, vaid me laename seda oma lastelastelt," selgitab Bioneerile TUUBi üks asutajatest Tiiu Roosma. 

TUUB sobib KINDLASTI ka vormikamatele. Ta ei ole korrigeeriv, kuid siiski pakub mõningast “turvatunnet” oma enesekindla kallistusega. Sinu otsustada on kas soovid kogu oma ilu välja panna kasutades TUUBi puhtalt minikleidina punasel vaibal, või naudid tema varjatumaid eeliseid, nagu enamik TUUBi-kandjaid: kasuta seljasoojendaja, aluskleidina, pliiatsseelikuna kontoris, lihtsalt seelikuna paksude sukkade ja tossudega kombineerituna oma lemmikkudumiga, topina jaki all moodustab kena dokoltee nurgakese (pitsilise alussärgi aseme), suurekoelise kampsuni alla justkui teine nahk, kihilise riietuse puhul vahelüli teksada ja mingi tuunika vahel.

"Viimane on minu enda kindel lemmik, kannan TUUBi selliselt igapäevaselt juba 4 aastat. Puhkusereisil, kus kriitiline hoiak oma kehakumeruste vastu ühtäkki imekombel vaikib, on TUUB ka loomulikult suurepärane kleidike restoraniõhtu nautimiseks. Lisaks on TUUB topina kasutades nii pikk, et teda saab-tuleb kortsutada vööjoonele, seega ta tegelikult on natukene kamuflaaž isegi, sest selliselt ei saa aru, kas on tegu keha või kanga voltidega. Puhkusel on ka hea TUUB tõmmata hommikujaheduses kleidi alla, keskpäeva päikesega kasutada ujumiskuuena või elegantse peasallina, sest sellele kangal on ka UV-kaitse. Ning loomulikult võib TUUB olla lihtsalt kaunis värvilaik sallina kaelas," lisab Tiiu Roosma. 

TUUBi taara on tehtud teise ringi kartongist, mida võib kasutada kingikarbina. 

TUUBe saab osta veebipoest www.tuub.ee. Tootmine ja ladu on Eestis, seega pakid liiguvad kiiresti pakikappidesse (Omnival on hetkel probleeme, soovitab ettevõte DPD teenust või Itella Smartposti).

Ettevõttes oodatakse pikkisilmi uusi õlapaeltega taastöödeldud kangast TUUBe. Poodides on kõige suurem valik Les Petites disaini poes Telliskivi Kaubatänaval. Lisaks saab meriino TUUBe osta Matkaspordi Ülemiste ja Lõunakeskuse kauplustest, Apollo raamatupoodidest Kristiine Keskuses ja Solarises, Kaubamajakas ja Tartu Kaubamajas, KUMU poes Kadriorus.

Taastöödeldud kangast TUUB valmib vanadest kalavõrkudest
Taastöödeldud kangast TUUB valmib vanadest kalavõrkudest
Taastöödeldud kangast TUUB valmib vanadest kalavõrkudest
Taastöödeldud kangast TUUB valmib vanadest kalavõrkudest
Taastöödeldud kangast TUUB valmib vanadest kalavõrkudest
Taastöödeldud kangast TUUB valmib vanadest kalavõrkudest