Tere talgulised! Kindlasti kibelevad suuremad fännid juba talgutele tulema ning ootavalt kannatamatult talgutööd.

Pisut tuleb veel vastu pidada, sest kevadeni ja talguhooaja alguseni on aega. Küll aga tegeleme Talgukontoris hetkel uute vabatahtlike talgujuhtide ja saeministrite otsimisega.

Kas oled talgutel käies tundnud, et tahaksid anda endast Eesti looduse jaoks veelgi suurema panuse? Kui Sa ei karda inimestega suhtlemist, organiseerimist ja vastutuse kandmist, siis uuri allolevalt lingilt täpsemalt, mida talgujuhi või saeministri ametikoht endast kujutab ning milliseid kevadkoolitusi me neile pakume.

Tegemist on vabatahtlike ametikohtadega, mille eest ei saa rahalist tasu. Huvilistel palume saata oma CV ja sooviavalduse hiljemalt 6. märtsiks 2020. aastal e-mailile talgukontor@elfond.ee. Sooviavaldusse pane kirja, millisesse rolli kandideerid (talgujuht või saeminister), millistel koolitustel saad osaleda ning millised sinu oskused ja varasemad kogemused tuleks kasuks ELF-i vabatahtlikus töös.

Kui Sul on mõni juhtimis- või saagimishuviline sõber, tuttav, kolleeg või pereliige, siis levita julgelt uudist nende seas.