Kui märtsi esimene pool oli Tallinna Botaanikaaias pühendatud orhideedele, siis märtsi teine pool on Iirimaa päralt. Projekt nimega Taimeriigi Suursaatkond, mille käigus pakub botaanikaaed Eestis resideeruvatele saatkondadele võimalust tutvustada oma riiki ning selle loodust ja kultuuri, sai alguse eelmise aasta maikuus.

Märtsikuus esitleb Iirimaa Suursaatkond Palmimajas näitust, milles on välja pandud valik Graphic Studio Dublini trükiseid, mille hulgas on söövitused, puulõiked, linoollõiked ja litograafiad ning mille kaudu on võimalik heita pilk Iirimaa botaanikaaeda.

12. ja 19. märtsil algusega kell 12.00 viib botaanik Urmas Laansoo huvilised ringkäigule Iirimaa taimede juurde Tallinna Botaanikaaias. Iiri päritolu taimed on markeeritud Laansoo poolt koostatud infomaterjalidega. Ekskursioonile saab ette registreerida.

Et tähistada Tallinna Botaanikaaia 60. sünnipäeva pakub botaanikaaed alates 2021. aasta maist Eestis resideeruvatele välissaatkondadele võimalust tutvustada botaanikaaias oma riigi bioloogilist ning kultuurilist mitmekesisust ja teadvustada seeläbi globaalse looduskaitse aktuaalsust. Saatkondadel on võimalik kasutada Tallinna Botaanikaaeda ning eeskätt selle äsja renoveeritud Palmimaja kuni kuu aja jooksul ürituste korraldamise paiga ning ekspositsioonipinnana.