Kas taastuvenergia asendab põlevkivi? Milline on taastuvenergia roll kliimaneutraalsuse saavutamisel? Kuidas mõjutab taastuvenergiale üleminek meie majandust?

Nendele küsimustele leiad vastuse sel kevadel toimuval TalveAkadeemia Taastuvenergia ja Tudengiteaduse Konverentsil, mis toimub 7. ja 8. märtsil Tartu Aparaaditehase Armastuse saalis, asukohaga Kastani 42.

Konverents on suunatud primaarselt tudengitele, ent osalema on oodatud kõik. Lisaks tudengitele toob üritus kokku oma-ala spetsialistid, õppejõud ja asjaarmastajad, luues vastamisi kasuliku suhtlusvõrgustiku.
Konverentsil tutvustatakse lisaks taastuvenergiale ka TalveAkadeemia tudengiteaduse konkursile laekunud töid.

Osta pilet juba varakult eelmüügist, sest saadaval on piiratud koguses superhinnaga Early Birdi piletid. Pileti hind sisaldab endas kohvipause, lõunasööki ning ettekandeid ja töötubasid.

Tule 7.-8. märtsil Tartusse Aparaaditehase Armastuse saali ja saa vastused oma küsimustele taastuvenergia tuleviku osas.

Rohkem infot Talveakadeemia tegemiste kohta

Ürituse korraldajad jätavad endale vabaduse teha ajakavas muudatusi.

Üritust toetavad: Keskkonnainvesteeringute Keskus, Eesti Taastuvenergia Koda, Tallinna Tehnikakõrgkool. Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Maaülikool, Tartu Linn.