Taas algavad Tartu loodusmajas jalgrattakursused 10-15-aastastele lastele. Kursused kestavad 17. august - 06. september 2015 ja  7-27. september 2015.

Rattakooli kursused on mõeldud kõigile 10-15-aastastele lastele, kes soovivad taotleda rattajuhi luba.

Rattakursuse raames leiavad aset nii teooriatunnid kui sõiduõpe.

Rattakooli I sügiskuruse teooriatunnid toimuvad 17.08-02.09 esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 12.00-13.30, v.a 02.09, kui tund toimub kell 15.30-17.00. Teooriatunnid toimuvad Tartu loodusmajas aadressil Lille 10.

Õppesõit ja sõidueksam toimub tõenäoliselt pühapäeval, 6. septembril (õppesõidu päev võib muutuda, täpsema aja teatab õpetaja kursuse jooksul). Sõidupäev toimub Tähtveres Tartu laululava juures asuval jalgratta õpperajal. Lapsel peab olema sõidukorras jalgratas ja kaitsekiiver! Kui lapsel ei ole omal jalgratast, siis palume sellest aegsasti teada anda, et õpetaja saaks kaasa võtta lisaratta.

Rattakooli II sügiskuruse teooriatunnid toimuvad 07.09-23.09 esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 15.30-17.00 Tartu loodusmajas aadressil Lille 10.

Õppesõit ja sõidueksam toimub tõenäoliselt pühapäeval, 27. septembril (õppesõidu päev võib muutuda, täpsema aja teatab õpetaja kursuse jooksul). Sõidupäev toimub Tähtveres Tartu laululava juures asuval jalgratta õpperajal. Lapsel peab olema sõidukorras jalgratas ja kaitsekiiver! Kui lapsel ei ole omal jalgratast, siis palume sellest aegsasti teada anda, et õpetaja saaks kaasa võtta lisaratta.

Kursuse raames on plaanis läbi viia ka rattakoolituspäev lapsevanematele. Rattakursusel saavad lapsevanemad abi oma ratta sõidukorda seadmisel ning näpunäiteid ohutuks liiklemiseks.

Laste rattakursuse hind on 15 eurot. Kõik rattakursuse edukalt läbinud õpilased saavad rattajuhi loa, Tartu linna rattateede kaardi ning helkurvesti.

Laste jalgrattakooli kursustele saab registreerida veebis!

Rohkem infot rattakooli kohta leiad siit