Kes meist ei oleks aega ajalt märganud kas iseenda või oma lapse puhul, et õppimine on mõnikord tüütu või väsitav, keskendumine on keeruline ning tegelikult tahaks midagi hoopis muud teha. Kui oled avastanud, et koolitükkide tegemine tekitab pahatihti kodus lahkarvamusi või vastumeelsuspuhanguid, siis tule ja uuri, millised on õnnelikult õppimise saladused.
- Keskkonnaharidus
- 22. november 2016
Külla tuleb Mihkel Kangur
Mihkel on Tallinna Ülikooli Loodus- ja Terviseteaduste Instituudi jätkusuutliku arengu dotsent. Hariduse poolest on Mihkel ökoloog kuid üha enam on ta tegutsemas jätkusuutliku hariduse valdkonnas.
Õppimise kohta räägib Mihkel nii: „Õppimine on bioloogiline protsess. Õppimine juhtub läbi ajus toimuvate protsesside. Nii nagu me ei pea olema automehhaanikud, et autot juhtida ja selleks piisab teadmisest, kuidas pedaale, rooli ja käigukangi valitseda, ei pea õppimiseks olema ka neuropsühholoog.
Avame õppimisega seonduvat läbi ökoloogiliste printsiipide. Kas ja kuidas võiks mõningate ökoloogiliste printsiipide mõistmine aidata meil paremini aru saada kuidas õppimine juhtub ja kuidas õppimist saab toetada.“
28. novembril 2016, kl 18.00, Gaia Koolis, Weizenbergi 20b, Tallinn
Osaluspanus 6 eurot, Gaia Kooli vanematele 4 eurot
Kui sulle see lugu meeldis, siis toeta sõltumatut rohelist meediat Anneta